REKLAMA

Spotkanie klubu PiS z prezydentem: Bez tematu rekonstrukcji, ale o potrzebie współpracy

  • Autor: PAP/JS
  • 09 stycznia 2018 21:53
Spotkanie klubu PiS z prezydentem: Bez tematu rekonstrukcji, ale o potrzebie współpracy W spotkaniu uczestniczyli parlamentarzyści PiS oraz europosłowie. Obecni byli też członkowie rządu Mateusza Morawieckiego, w tym wicepremier Beata Szydło. (fot. pis)

To było dobre spotkanie; prezydent mówił o potrzebie współpracy i kontynuowania "dobrej zmiany" - mówili dziennikarzom posłowie PiS po spotkaniu klubu parlamentarnego z prezydentem Andrzejem Dudą. Według nich podczas spotkania nie było mowy o rekonstrukcji rządu.

W spotkaniu uczestniczyli parlamentarzyści PiS oraz europosłowie. Obecni byli też członkowie rządu Mateusza Morawieckiego, w tym wicepremier Beata Szydło. Według uczestników spotkania nie brał w nim udziału prezes PiS Jarosław Kaczyński, a także szef MON Mariusz Błaszczak oraz MSWiA Joachim Brudziński.

"To było interesujące, budujące spotkanie, w bardzo miłej wręcz atmosferze" - mówił dziennikarzom po spotkaniu poseł Wojciech Skurkiewicz. Jak relacjonował poseł Arkadiusz Mularczyk, było to "dobre spotkanie". "Prezydent życzył nam przede wszystkim wszelkiej pomyślności, dobrej współpracy, kontaktów" - dodał.

Inny z uczestników spotkania powiedział nieoficjalnie, że "prezydent prosił o więcej kontaktu z nim i ocenił, że gdyby ten kontakt był, byłoby łatwiej w niektórych momentach". Prezydent - jak dodał rozmówca - chwalił także "dobrą zmianę".

Spotkanie odbyło się w Pałacu Prezydenckim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA