REKLAMA

Spotkanie szefów partii najprawdopodobniej w czwartek

  • Autor: PAP/JS
  • 29 marca 2016 15:13
Spotkanie szefów partii najprawdopodobniej w czwartek Zdecydowaliśmy się przenieść rozmowy na wyższy poziom - podkreślił Terlecki (fot.: youtube.com)

• Marszałek Sejmu Marek Kuchciński zaprosił szefów partii na spotkanie w parlamencie - poinformował szef klubu PiS Ryszard Terlecki.
• Wcześniej planowano, że w środę (30 marca) odbędzie się spotkanie szefów klubów sejmowych.

Zdecydowaliśmy się przenieść rozmowy na wyższy poziom - podkreślił Terlecki. Poinformował dziennikarzy w Sejmie, że w zapowiadanym spotkaniu weźmie udział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Dopytany, czy spotkanie może odbyć się w środę, w terminie, gdy miało się odbyć spotkanie szefów klubów, Terlecki odpowiedział: "Myślę, że do spotkania może dojść pojutrze. Co do dnia i godziny będzie osobny komunikat".

"Będzie spotkanie szefów partii. Chcemy uspokojenia nastrojów i złagodzenia sporu politycznego. Ponieważ wydaje się to mało prawdopodobne na poziomie klubów parlamentarnych, więc zdecydowaliśmy przenieść to na wyższy poziom. W związku z tym, wezmą w tym udział, mam nadzieję, szefowie najważniejszych ugrupowań politycznych działających na polskiej scenie politycznej" - powiedział Terlecki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Sk 2016-03-29 18:48:17
    Nic z tego nie będzie, bo jak rozmawiać z Opozycją totalną?, przecież Pan Kaczyński nie może im obiecać że jak uspokoją się to prokuratura nie będzie ich badać,a niektórzy mają wiele za uszami?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA