REKLAMA

Stanisław Karczewski o tweecie premier: W Polsce faktycznie najważniejsza jest rodzina i wartości, które wyznajemy

  • Autor: PAP/AT
  • 05 grudnia 2017 08:55
Stanisław Karczewski o tweecie premier: W Polsce faktycznie najważniejsza jest rodzina i wartości, które wyznajemy Mam nadzieję, że niedługo skończymy debatę na temat rekonstrukcji rządu - powiedział marszałek Senatu (Stanisław Karczewski, fot.stanislawkarczewski.pl)

To jest piękny tweet. Prawdziwy mówiący o tym, co w Polsce jest najważniejsze - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski o tweecie premier Beaty Szydło.

"Bez względu na wszystko najważniejsza jest Polska. Dbająca o rodzinę i wartości, bezpieczna. Wyrosła na fundamencie chrześcijańskim, tolerancyjna i otwarta. Nowoczesna i ambitna. To mój kraj. Przykład dla Europy i świata. Tacy jesteśmy Polacy" - napisała we wtorek (5 grudnia) w nocy na Twitterze premier Beata Szydło.

Kilka godzin wcześniej media poinformowały o planowanej rekonstrukcji w rządzie. RMF FM i "Rzeczpospolita" spekulowały, że na stanowisku premiera zastąpi ją obecny wicepremier Mateusz Morawiecki.

O tę kwestię zapytany został na antenie radiowej Jedynki marszałek Senatu Stanisław Karczewski. "Rozczaruję pana i państwa. Nie byłem wczoraj na Nowogrodzkiej" - powiedział. "Nie mam informacji z pierwszej ręki" - dodał.

"Mam nadzieję, że niedługo skończymy debatę na temat rekonstrukcji, że ona po prostu nastąpi" - powiedział Karczewski. Podkreślił, że nie chciałby komentować "spekulacji, dywagacji", ponieważ one się zmieniają.

Odnosząc się do wpisu premier, Karczewski ocenił, że to "prawdziwy tweet mówiący o tym, co w Polsce jest najważniejsze". "Bo w Polsce faktycznie najważniejsza jest rodzina i te wartości, które wyznajemy" - ocenił. "To jest piękny tweet, ja ten tweet - tak to się mówi - zretweetowałem i na moim koncie jest również ten tweet, bo ja się absolutnie z panią premier zgadzam" - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA