REKLAMA

Stanisław Tyszka wzywa do poszanowania woli narodu w sprawie uchodźców

  • Autor: GP
  • 22 stycznia 2016 07:59
Stanisław Tyszka wzywa do poszanowania woli narodu w sprawie uchodźców Polityk uzasadniał kwestie referendum, o które walczy klub Kukiz'15. (fot. facebook.com))

• Wicemarszałek sejmu klubu Kukiz'15, Stanisław Tyszka w porannej audycji telewizyjnej ustosunkował się do działań PiS i PO wobec kryzysu imigracyjnego.
• W jego ocenie obie partie muszą zredefiniować swoje podejście i raz jeszcze omówić polskie stanowisko na arenie międzynarodowej.
• Tyszka zaznaczył, że politycy partii nie mogą podejmować decyzji niezgodnych z wolą narodu.

- PiS i PO nie mają prawa dotrzymywać umów, które są sprzeczne z wolą narodu - te słowa w kontekście przyjmowania uchodźców przemierzających Europę padły z ust polityka formacji Kukiz'15. Był on gościem stacji TVP. Tyszka zaznaczył, że klub ma poważne zastrzeżenia do decyzji podejmowanych przez rząd Ewy Kopacz w 2015 roku. Podobnie odnosi się do niezdecydowania w kwestii imigracyjnej jakie prezentuje, w ich ocenie rząd Beaty Szydło.

Polityk uzasadniał także kwestie referendum, o jakie klub walczy. Ma ono dotyczyć stanowiska Polski wobec uchodźców.

Przeczytaj o referendum, które chce przeprowadzić ruch Kukiz'15.

Materiał klubu parlamentarnego Kukiz'15.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA