REKLAMA

Stonoga szykuje wyborczą ofensywę. Tego jeszcze nie było

  • Autor: TM
  • 07 października 2015 11:56
Stonoga szykuje wyborczą ofensywę. Tego jeszcze nie było 14 października zaczynamy ostrą kampanię - zapowiedział Stonoga. Fot. youtube.com

Zbigniew Stonoga zamierza przyspieszyć swoją kampanię przed wyborami parlamentarnymi. Już w przyszłym tygodniu zacznie m.in. oblot Polski śmigłowcem – informuje serwis radiozet.pl.

Mamy mało czasu, bo przez problemy w PKW, która bez podstaw skreślała nasze listy poparcia, straciliśmy mnóstwo energii - powiedział kontrowersyjny biznesmen.

Śmigłowce i telebimy

Moje śmigłowce są jeszcze w serwisie, ale od środy 14 października zaczynamy ostrą kampanię. Odwiedzę 19 największych miast w Polsce, a za mną jeździły będą 12-metrowe telebimy, które pojawią się w strategicznych miejscach kraju - zapowiada Stonoga.

Zapowiedział, że telebimy będą służyły do transmisji wideokonferencji.

Będzie kontrowersyjny spot

Wieczorami będę mógł dyskutować z przechodniami w kilku miejscach na raz. Każdy będzie mógł podejść i zadać pytanie - powiedział.

Fot. facebook.com

Jego komitet wyborczy będzie promował też nowy spot z półnagimi ludźmi pod Pałacem Kultury w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

  • Julita 2015-10-07 19:49:42
    Jakieś gejowskie spoty nagrywa.Widać ten tłuścioch lubi popatrzeć sobie na nagie męskie ciała.
  • zawiedziony 2015-10-07 13:07:28
    Fajnie, że na żywo, może wreszcie odpowie co z pieniędzmi z udziałów w Alkoholach i Gazecie. Na maile nie odpowiada a faceboooku banuje.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA