REKLAMA

Stonoga ujawnił korespondencję Petru? Burza w sieci

 • Autor: TM
 • 14 października 2015 11:23
Stonoga ujawnił korespondencję Petru? Burza w sieci Stonoga na Facebooku umieścił link, który przekierowywał do domniemanych e-maili Petru. Fot. youtube,com

Zbigniew Stonoga ujawnił domniemaną korespondencję mailową Ryszarda Petru. Dotyczy ona między innymi sprawy finansowania Nowoczesnej. Link zniknął, ale internauci zdążyli.

Jednak Petru sugeruje, że treść listów mogła zostać sfałszowana.

"Wykorzystać problem uchodźców"

Zbigniew Stonoga na swoim profilu na Facebooku umieścił link, który przekierowywał do e-maili Ryszarda Petru. Link został usunięty ze strony, ale internauci zdążyli dotrzeć do treści e-maili.

To wewnętrzna korespondencja między osobami z Nowoczesnej Ryszarda Petru. Listy dotyczą też strategii Nowoczesnej w kampanii wyborczej.

23 września Ryszard Petru miał napisać o wykorzystaniu problemu uchodźców. Petru wspomina też o kwestii emerytur: "Jutro w Wyborczej idzie tekst Góry o emeryturach (nasza narracja - już samo składanie obietnic szkodzi Polsce i ludziom). Tekst mocny (redagowałem ;)) R.".

Wipler: miałem rację w tej sprawie. 

Na wiadomość o sprawie zareagował też Przemysław Wipler z partii KORWiN.

Zawiadomienie posła Wiplera do prokuratury

- Petru powinien zrezygnować z kandydowania, a Prokurator Generalny i ABW przyjrzeć się szczegółom. I to szybko! Miałem rację w tej sprawie. Stonoga ujawnił materiały pokazujące, że Ryszard Petru nieprawidłowo finansował kampanię, a jego adwokat spotyka się nieoficjalnie (!) z panią prokurator by ją przekonać do niewszczynania postępowania w tej sprawie! - napisał na Facebooku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (5 komentarzy)

 • kal 2015-10-15 14:07:59
  Nowoczesna to jeden wielki (zreszta następny w POlsce) przekręt.
 • Agi 2015-10-14 15:54:08
  Do przemek: Też sądzę, że to prawda. Inaczej nie straszyłby przed dalszym rozpowszechnianiem tych materiałów jako korespondencji pozyskanej drogą nielegalną. Tym samym potwierdził jej autentyczność.
 • przemek 2015-10-14 13:07:32
  Do Michał: a ja myślę, że to prawda czytałem część publikacji wynika z tego że Pan Petru to oszust i hosztapler
 • Michał 2015-10-14 12:19:27
  Podejrzewam, że te najbardziej pikantne to fałszywki.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA