REKLAMA

Stonoga ujawnił maile Petru. Lider Nowoczesnej komentuje

  • Autor: AT
  • 14 października 2015 13:30
Stonoga ujawnił maile Petru. Lider Nowoczesnej komentuje - Zbigniew Stonoga sam mógł preparować maile - stwierdził Ryszard Petru (fot.nowoczesna.org)

Nie mamy pewności, czy to, co ujawnił jest prawdziwe - skomentował Ryszard Petru ujawnienie maili przez Zbigniewa Stonogę.

Ryszard Petru skomentował ujawnienie maili swojego ugrupowania przez Zbigniewa Stonogę. Sugeruje, że treść listów mogła zostać sfałszowana.

W rozmowie z serwisem Natemat.pl polityk powiedział, że "to informacje pochodzące z przestępstwa, one nie mogą nikomu zaszkodzić".

- Poza tym Zbigniew Stonoga sam mógł preparować maile, mógł je zmieniać. Nie mamy pewności, czy to, co ujawnił jest prawdziwe. Nie jesteśmy też w stanie sprawdzić co zostało spreparowane, a co nie - dodał w Natemat.pl.

Poinformował, że będzie zastanawiać się nad podjęciem kroków prawnych, "bo włamanie to przestępstwo".

Ryszard Petru obiecał zresztą zawiadomić ABW w sprawie rzeczonych maili. Liczy że Zbigniew Stonoga zostanie ukarany za ujawnienie e-maili Nowoczesnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA