REKLAMA

Streżyńska powołała dyrektora Centrum Projektów Polska Cyfrowa

  • Autor: Gabriel Paździor
  • 12 stycznia 2016 13:15
Streżyńska powołała dyrektora Centrum Projektów Polska Cyfrowa Centrum Projektów Polska Cyfrowa koordynuje projekty z funduszy unijnych, na zdjęciu minister Anna Streżyńska (fot. twitter.com)

11 stycznia 2016 r. minister cyfryzacji Anna Streżyńska powołała Wandę Buk na stanowisko dyrektora Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

Nowa dyrektor Centrum jest prawnikiem, z wykształceniem zdobytym w Polsce i Francji. W przyszłym roku kończy aplikację adwokacką, kontynuuje także studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Obrony Narodowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w polskich kancelariach prawnych.

Wanda Buk w trakcie swojej aktywności zawodowej brała udział w realizowaniu projektu Internet dla Mazowsza. Nowa dyrektor Centrum pełniła w tym projekcie funkcję prawnika koordynatora i odpowiadała za przepływ informacji między prawnikami a menedżerami realizującymi działania naprawcze w projekcie.

Centrum Projektów Polska Cyfrowa

Centrum Projektów Polska Cyfrowa odpowiada za wdrażanie i działanie w kraju programów operacyjnych UE: Program Operacyjny Polska Cyfrowa, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Placówka działa od 1994 roku, a w czasie funkcjonowania przeszła kilkukrotnie zmianę nazwy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA