REKLAMA

Strona Misiewicze.pl zaliczyła 100 000 odsłon

  • Autor: GP
  • 27 września 2016 13:34
Strona Misiewicze.pl zaliczyła 100 000 odsłon Ryszard Petru argumentuje, że 2000 zgłoszeń przez stronę misiewicze.pl pokazuje jak bardzo akcja jest potrzebna. (fot.:twitter.com/RyszardPetru)

• Po blisko tygodniu działania, strona autorstwa Nowoczesnej misiewicze.pl zanotowała 100 tys. odsłon.
• Ryszard Petru chwali się na Twitterze, że w siedem dni za pośrednictwem tej strony zgłoszono 2000 nazwisk osób korzystających na zmianie władzy.

Nowoczesna informowała we wtorek (27 września), że blisko tydzień po uruchomieniu serwisu misiewicze.pl udało się zarejestrować 100 000 wejść na tę stronę. Co znaczy, że od kiedy strona ruszyła odwiedzało ją średnio ponad 14 000 internautów dziennie.

- 2 tysiące zgłoszeń. To dowód, że akcja Misiewicze jest potrzebna - pisał na Twitterze o statystyce poseł Nowoczesnej i lider partii Ryszard Petru.

Akcja "Misiewicze" to polityczne, komunikacyjne przedsięwzięcie Nowoczesnej, które jest pokłosiem szybkiego awansu i późniejszego odwołania z rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej (PGZ) Bartłomieja Misiewicza. Jest on bliskim współpracownikiem Antoniego Macierewicza, który po wzroście zainteresowania mediów jego osobą zawiesił swoje funkcje w MON (był rzecznikiem prasowym resortu, szefem gabinetu politycznego Macierewicza w tym ministerstwie). Misiewicz pozwał jedną z gazet za okładkę i materiał prasowy, którego był bohaterem.

Nazwisko "Misiewicz" stało się jednak dla polityków opozycji synonimem osób, które skorzystały na zmianie władzy w 2015 roku i szybko znalazły się na stanowiskach w administracji państwowej lub w spółkach Skarbu Państwa.

Źródło: twitter.com/RyszardPetru

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA