REKLAMA

Świętokrzyskie: 25 października ruszy kampania promocyjna PiS w regionie

  • Autor: PAP/JS
  • 03 października 2016 16:14
Świętokrzyskie: 25 października ruszy kampania promocyjna PiS w regionie W zeszłorocznych wyborach do Sejmu PiS uzyskało 37,58 proc. głosów i 235 mandatów poselskich; w Senacie PiS uzyskał 61 mandatów. (fot.:krzysztof-lipiec.pl)

• 25 października, w pierwszą rocznicę wygranych przez PiS wyborów, politycy tego ugrupowania ruszą w Świętokrzyskie z kampanią promocyjną - poinformował poseł Krzysztof Lipiec.
• Będą informować mieszkańców regionu o dotychczasowych dokonaniach i planach na przyszłość - dodał.

Politycy PiS mają odwiedzić wszystkie świętokrzyskie powiaty. - Chcemy wyjść do ludzi regionu z przesłaniem o dobrych zmianach, które zaszły w Polsce w ciągu minionych 12 miesięcy i podziękować im za wybór sprzed roku - powiedział podczas konferencji prasowej w Kielcach szef świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości poseł Krzysztof Lipiec.

- Przypomnimy naszym wyborcom, mieszkańcom regionu, a także opozycji to wszystko, co zapowiedziało Prawo i Sprawiedliwość 12 miesięcy temu. Nasze działania zawsze są przesłaniem z plusem, zawsze dodajemy coś nowego - mówił Lipiec.

Czytaj też: Piotrowicz: Spadła kolejna kurtyna odsłaniająca prawdziwe oblicze TK

Głównym punktem kampanii będą - jak informował szef PiS w woj. świętokrzyskim - spotkania z mieszkańcami, którzy zostaną zapoznani z programem PiS i planami na przyszłość. Politycy rozmawiać będą też z ludźmi o ich największych problemach - zapowiedział Lipiec.

- Program Prawa i Sprawiedliwości realizowany przez rząd jest żywy i autentyczny. Cały czas konsultujemy go z mieszkańcami miast, miasteczek i wsi. Te postulaty, które będą docierały do nas, będziemy przekazywać na forum polskiego parlamentu. Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw ludzkim oczekiwaniom - zaznaczył Lipiec.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA