REKLAMA

Syn ministra Tchórzewskiego zaatakował dom sąsiadów, ojciec dystansuje się od niego

 • Autor: GP
 • 23 czerwca 2016 09:17
Syn ministra Tchórzewskiego zaatakował dom sąsiadów, ojciec dystansuje się od niego Tchórzewski o synu: Jest prywatną osobą, w trudnym kontakcie z ojcem i sam odpowiada za swoje czyny. (fot.:wikipedia.org/domena publiczna)

• Z ustaleń mediów wynika, że syna ministra energii stołeczna policja oskarżyła o zniszczenie mienia.
• Minister odcina się od sprawy i informuje, że jego syn nie życzy sobie "aby się w jego życie wtrącać."

"Super Express" zbadał sprawę zdarzenia w warszawskiej dzielnicy Radość. Do mężczyzny, który zaatakował siekierą drzwi sąsiadów wezwano funkcjonariuszy policji. Co miało być rutynową interwencją, przerodziło się w problematyczną sytuację, bo atakujący okazał się synem ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego.

Dziennikarze gazety ustalili, że napastnikiem jest Konrad T. Ma on opinię osoby niebezpiecznej i agresywnej.

Do samego zdarzenia doszło tydzień temu, w czwartek (16 czerwca).

Czytaj: Minister energii o chińskiej inwestycji w Polsce w energetykę atomową

Policja w wyniku zajścia postawiła zarzuty uszkodzenia mienia Konradowi T. Szczegółów przebiegu zdarzenia jednak nie ujawniono. Za przestępstwo z tego paragrafu grozi od trzech miesięcy do nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

Ze stanowiska ministra można wnioskować, że na linii ojciec-syn wieje od lat chłodem, bo Tchórzewski skomentował zajście dystansując się od syna, który ma 43 lata.

- Jest prywatną osobą, w trudnym kontakcie z ojcem i sam odpowiada za swoje czyny. Jeśli coś zrobił nie tak, to on będzie za to odpowiadał. Jest dorosłą osobą - podsumowuje szef resortu energii. - Mój syn nie życzył sobie już od dłuższego czasu, żebym z kimkolwiek o nim rozmawiał. Nie życzył sobie, aby się w jego życie wtrącać. Moja opieka jako ojca już dawno się nad nim skończyła.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (6 komentarzy)

 • 123352 2016-11-26 14:54:35
  Jak widać to jest złodziejska i rozbójnicza rodzinka. Nic dodać nic ująć. Błaznów nie sieją tylko sami się rodzą. Naprawdę przewalił z tym OZE dureń.
 • Kamillllaaa 2016-06-29 22:55:22
  A W KATOWICACH TO JEST TAK NP. NA MIŁYM ZACISZU ŻE KUPUJESZ MIESZKANIA , MASZ W MIARE ZAMOŻNĄ RODZINĘ A POTEM OKAZUJE SIĘ ŻE ZBIOROWO SĄSIEDZI W MAŁYCH KLATKACH NAPADAJĄ NA CIEBIE, A WŁOSÓW NIE MAJĄ!!!! MAJĄ NAZWISKA TAKIE JAK ORGAN MĘSKI , SĄ TEŻ PRZERAŻAJĄCY KALECY I ŚMIERDZI W KLATCE ( OSIEDLE NOWE OD DEWELOPERA STRZEŻONE) ALE CO TAM ŻE ŚMIERDZI, CO TAM ŻE WŁOSÓW KTOŚ NIE MA CI LUDZIE JAK TARPAN NIE ZWAŻAJĄ NA ZASADY KULTURY, ZASADY OGÓLNIE PRZYJĘTE OBOWIĄZUJE W STOSUNKACH MIĘDZYSĄSIEDZKICH, NARUSZAJĄ ZBIOROWO PRAWA PRZYSŁUGUJĄCE WŁAŚCICIELOWI LOKALU I TO JEST STRASZNE!!!!!!!!!!!! TO SIE DZIEJE W BIAŁY DZIEŃ W KATOWICACH!!!!!!!CI PROŚCI LUDZIE CHYBA NIE POPATRZYLI DO LUSTRA JAK PRZERAŻAJĄCO I UBOGO WYGLĄDAJĄ NAPADAJĄC NA NIEWINNĄ OSOBĘ!
 • POSIADACZ M 2016-06-29 22:51:37
  A W KATOWICACH TO JEST TAK NP. NA MIŁYM ZACISZU ŻE KUPUJESZ MIESZKANIA , MASZ W MIARE ZAMOŻNĄ RODZINĘ A POTEM OKAZUJE SIĘ ŻE ZBIOROWO CI SĄSIEDZI NAPADAJĄ NA CIEBIE, A WŁOSÓW NIE MAJĄ!!!! NAZWISKA TAKIE JAK ORGAN MĘSKI , SĄ TEŻ PRZERAŻAJĄCY KALECY I ŚMIERDZI W KLATCE ( OSIEDLE NOWE OD DEWELOPERA STRZEŻONE) ALE CO TAM ŻE ŚMIERDZI, CO TAM ŻE WŁOSÓW KTOŚ NIE MA CI LUDZIE JAK TARPAN NIE ZWAŻAJĄ NA ZASADY KULTURY, ZASADY OGÓLNIE PRZYJĘTE OBOWIĄZUJE W STOSUNKACH MIĘDZYSĄSIEDZKICH, NARUSZAJĄ ZBIOROWO PRAWA PRZYSŁUGUJĄCE WŁAŚCICIELOWI LOKALU I TO JEST STRASZNE!!!!!!!!!!!! TO SIE DZIEJE W BIAŁY DZIEŃ W KATOWICACH!!!!!!!
 • Zeghar 2016-06-23 15:00:57
  A jaka to była przyczyna tej problematycznej sytuacji? Już mieli go spałować, gość wydarł się, że jest synem ministra i rozłożyli przed nim czerwony dywan?
 • artamator 2016-06-23 12:20:20
  Szkoda, bo nawet jeśli się jest ministrem to ich także nie omijają rzeczy przynależne zwykłym śmiertelnikom.. Gdybyśmy siebie i swoich bliźnich traktowali uczciwie, trzymając się prostych formuł i zasad, które zresztą wyłożył jasno pewien wspaniały CZŁOWIEK już 2000 lat temu, to żaden polityk nie miał by sumienia aby przyczyniać się do czynienia zła...
 • wróżka 2016-06-23 12:08:12
  I jako ojciec ma 100 % racji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA