REKLAMA

Szef GDDKiA chce zakończyć spory i wybudować jak najwięcej dróg

  • wnp.pl
  • Autor: wnp.pl
  • 22 stycznia 2016 11:54
Szef GDDKiA chce zakończyć spory i wybudować jak najwięcej dróg Bojarowicz odniósł się do zapisanego w PBDK planu realizacji trzech inwestycji w formule drogowych spółek specjalnego przeznaczenia. (fot.flickr.com/CC BY-NC-ND 2.0)

GDDKiA chce współpracy z wykonawcami w atmosferze dialogu i wzajemnego zrozumienia, a także polubownego zakończenia sporów ws. roszczeń. Ponadto będzie dążyć do jak najpełniejszej realizacji planów zapisanych Programie Budowy Dróg Krajowych - wynika z wypowiedzi dla portalu wnp.pl Jacka Bojarowicza, p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.

- Powinniśmy przede wszystkim jak najszybciej zamknąć spory, które mamy otwarte jako spuściznę po poprzedniej projekcji. Jeśli uda się je zakończyć polubownie, to będziemy bardzo zadowoleni, bo to da nam punkt wyjścia do dalszej bezkonfliktowej współpracy - wskazał Bojarowicz.

Jak informował niedawno Jerzy Szmit, wiceminister infrastruktury i budownictwa, wartość sporów sądowych między GDDKiA a wykonawcami przekracza 6 mld zł.

Zobacz video i przeczytaj tekst rozmowy na wnp.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA