REKLAMA

Szokujący spot partii KORWiN. "Inwazja się rozpoczęła"

 • Autor: TM
 • 01 października 2015 08:06

Kryzys imigracyjny jest tematem pierwszego spotu partii KORWiN. Tylko my mówimy odważne "nie" nielegalnym imigrantom i możemy zapewnić bezpieczeństwo Polakom – twierdzą przedstawiciele formacji.

Spot rozpoczyna się słowami: "Inwazja się rozpoczęła". Lektor mówi, że do Europy przybywają imigranci, którzy "zagrażają naszej tradycji, kulturze i wartościom".

Później pada stwierdzenie, że "są w Polsce politycy, którzy witają ich z otwartymi ramionami"W filmie promującym partię pojawiają się fragmenty przemówień Ewy Kopacz i Jarosława Kaczyńskiego, w których premier deklaruje, że "Polska chce pomóc", a szef Prawa i Sprawiedliwości sugeruje, by "wziąć na siebie część zobowiązania".

Partia KORWiN w spocie stwierdza, że tylko ona odważnie i zdecydowanie mówi "nie" nielegalnym imigrantom i tylko ona zapewni polskim rodzinom bezpieczeństwo.

Wszystkie inne formacje w sprawie imigrantów albo kluczą, albo niuansują, albo dzielą się głosami, albo mówią wprost: chlebem i solą - stwierdził poseł partii KORWiN Przemysław Wipler.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (5 komentarzy)

 • jacekkk 2015-10-01 11:11:24
  Nie czuję się "zszokowany", raczej przerażony bezmyślnością Merkel i innych europejskich przywódców.
 • kkk 2015-10-01 10:04:38
  a kto mnie uchroni przed inwazja korwin jugend w internecie ?
 • Bolo Polak 2015-10-01 09:45:48
  TAK TEŻ NALEŻY UWAŻAĆ , INWAZJA SIĘ ROZPOCZEŁAAA - NADZIEJA W DZIAŁANIACH PUTINA , TEN JAK RUSZY NIE BĘDZIE KOPULOWAŁ SIĘ Z NIMI, - KLĄTWA KADAFIEGO ZACZYNA BYĆ WIDOCZNA , DZIAŁA , ZALEJĄ NAS JAK NIC, JAK NIC NIE ZROBIMY. BEZ JEDNEGO WYSTRZAŁU KARABINOWEGO ZAJMĄ CAŁĄ EUROPE I CO POTEM ....URUCHOMIĆ KL OŚWIĘCIM-BRZEXINKE I INNE ZABYTKI .....
 • Magda 2015-10-01 09:18:29
  Partia KORWiN to jedyna partia która chce wolności obywatela, niskich podatków i mówi jasno STOP islamizacji Polski. Polak mądry przed szkodą!
 • jano 2015-10-01 08:58:14
  Podzielam większość poglądów partii KORWIN ale jak słyszę że ktoś mi chce zapewnić bezpieczeństwo to nóż w kieszeni mi się otwiera.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA