REKLAMA

Szydło o obietnicach: priorytety to 500 zł na dziecko i emerytury

  • Autor: PAP/em
  • 10 listopada 2015 16:05
Szydło o obietnicach: priorytety to 500 zł na dziecko i emerytury Beata Szydło zaznaczyła, że jej rząd jest przygotowany do ciężkiej pracy (fot. facebook.com/BeataSzydlo)

Beata Szydło, kandydatka na premiera zadeklarowała "konsekwentne" realizowanie projektów zapowiadanych w kampanii wyborczej na pierwsze 100 dni gabinetu.

- Pracujemy w tej chwili nad przygotowaniem się do expose i do tego, co jest najważniejsze w resortach, bo jest końcówka roku i wiadomo, że są pewne kwestie, które my będziemy kontynuować, ale też projekty i programy, na których nam bardzo zależy - mówiła we wtorek dziennikarzom Szydło.

- Pierwsza rzecz to jest oczywiście budżet, który trzeba będzie przyjąć. Pewnie będziemy zgłaszali do niego jeszcze też swoje autopoprawki - zapowiedziała kandydatka na premiera. Dodała, że nad tym pracuje kandydat na ministra finansów Paweł Szałamacha.

Priorytetowym projektem jej rządu - jak mówiła - będzie wprowadzenie ustawy 500 zł na dziecko oraz obniżenie wieku emerytalnego.

- To są te projekty, które będą jako pierwsze realizowane. Ja w kampanii wyborczej zaprezentowałam projekty na pierwsze 100 dni i będziemy je konsekwentnie w ciągu tego pierwszego okresu wprowadzać - podkreśliła Beata Szydło.

Zaznaczyła, że jej rząd jest przygotowany do ciężkiej pracy. "My się na to nastawiamy" - mówiła.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA