REKLAMA

Szydło: Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego będzie opublikowane

  • Autor: PAP/AT
  • 15 grudnia 2015 16:32
Szydło: Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego będzie opublikowane - Trybunał Konstytucyjny potraktowaliście jako bastion obrony waszego interesu i wpływu - powiedziała Beata Szydło z trybuny sejmowej (Beata Szydło, fot.premier.gov.pl/twitter)

- Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego zostanie opublikowane w terminie - powiedziała premier Beata Szydło występując z trybuny sejmowej.

"Krzyczycie i straszycie, przenosicie strach na ludzi, nie tędy droga" - mówiła Szydło, zwracając się do opozycji. "Trybunał Konstytucyjny potraktowaliście jako bastion obrony waszego interesu i wpływu" - dodała.

"Chcę dzisiaj oświadczyć, że opublikowane zostanie orzeczenie TK, tak jak mówiłam, w terminie, ale jeżeli tak bardzo upominacie się o to orzeczenie, to powiem wam, że w tym orzeczeniu zostało określone, że to wy złamaliście konstytucję, wprowadziliście zmiany, które miały na celu, by sędziowie wprowadzeni z waszego nadania blokowali dobre zmiany, których chcą Polacy i obywatele" - powiedziała premier.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA