REKLAMA

Szydło: PiS chce rozwoju małych miejscowości

  • Autor: PAP
  • 07 października 2015 14:09
Szydło: PiS chce rozwoju małych miejscowości Jeżeli nie będziemy bali się podejmować trudnych decyzji, to na pewno nam się to uda – powiedziała Szydło. Fot. facebook.com

Wiceprezes PiS Beata Szydło podkreśliła w Świdnicy, że program Prawa i Sprawiedliwości daje szansę na rozwój nie tylko dużych miast, ale także małych miejscowości. Od nas zależy, czy wybierzemy drogę rozwoju, z którego będą mogli korzystać wszyscy obywatele - dodała.

Kandydatka PiS na premiera oceniła, że Świdnicy potrzebna jest zmiana, "po to, żebyśmy mogli wspierać lokalny samorząd, żebyście państwo mogli być dumni, że wasze miasto, wasz region się rozwija, a państwo tworzy taki system, który na ten rozwój pozwala".

"Żeby wszyscy mieli takie same szanse rozwoju"

Szydło powiedziała, że taką zmianę umożliwia program PiS.

Chcemy, żeby ten program był razem z wami realizowany, żeby ten program był realizowany dla Polski, dla Polaków, żeby wszystkie miejscowości, bez względu na to, gdzie żyjemy, w której części kraju, co robimy, żeby wszyscy mieli takie same szanse rozwoju - mówiła wiceprezes PiS do mieszkańców miasta.

Beata Szydło w Świdnicy. Fot. facebook.com

Od nas zależy, czy wybierzemy drogę rozwoju, takiego rozwoju, z którego będą mogli korzystać wszyscy obywatele, czy pozwolimy na to, żeby państwo polskie było na peryferiach Unii Europejskiej i konkurowało tylko tanią siłą roboczą - mówiła Szydło.

"Na pewno nam się to uda"

To jest w naszych rękach. Jeżeli podejmiemy to wyzwanie, jeżeli nie będziemy bali się podejmować trudnych decyzji, to na pewno nam się to uda - zaznaczyła.

Szydło prosiła mieszkańców Świdnicy o poparcie w październikowych wyborach parlamentarnych kandydatów PiS.

W środę Szydło odwiedza województwo dolnośląskie; spotka się z mieszkańcami Wrocławia i Oleśnicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA