REKLAMA

Szydło po debacie: mam konkrety w ręce

  • Autor: PAP
  • 19 października 2015 22:25
Szydło po debacie: mam konkrety w ręce - Możemy wspólnie, razem zrobić bardzo dużo dobrego - mówiła Szydło (fot. facebook.com/pisorgpl)

- Nie obiecuję rzeczy, których nie zrealizuję. Mam konkrety w ręce. Te konkrety to są projekty ustaw, które chcemy w ciągu pierwszych stu dni przeprowadzić i zrealizować - skomentowała po debacie Beata Szydło.

Po zakończeniu debaty z premier Ewą Kopacz Szydło wyszła przed gmach TVP i podziękowała zwolennikom PiS za wsparcie.

Zebrani skandowali: "Dziękujemy" i "Zwyciężyłaś". "To nie jest moje zwycięstwo, to jest wasze zwycięstwo. Wszystko to, o czym mówiłam na debacie i mówię w tej kampanii wyborczej, tego wszystkiego nauczyłam się od was" - powiedziała Szydło. Wspomniała o tysiącach spotkań, które odbyła, "tysiącach uściśniętych dłoni i rozmów, bardzo często gorzkich".

Szydło: Polska potrzebuje stabilnego rządu

Mówiła też o ostatniej fazie kampanii, która - jak zaznaczyła - powinna być poświęcona dotarciu do jak największej liczby wyborców. Jak podkreśliła, należy "rozmawiać o Polsce, nie obiecywać, tylko mówić uczciwie, co można zrobić, słuchać obywateli i uczyć się, bo to jest obowiązkiem polityków".

- Możemy wspólnie, razem zrobić bardzo dużo dobrego. Żeby tak się stało, Polska potrzebuje dzisiaj silnego i stabilnego rządu. Potrzebuje władzy, która będzie rozumiała każdego obywatela, która nie będzie zajmowała się tylko i wyłącznie realizacją własnych politycznych ambicji i celów, tylko władzy, która będzie rozumiała, że jest na służbie obywatelskiej - powiedziała Szydło.

Wszyscy powinni korzystać z rozwoju Polski

Szydło zaznaczyła ponadto, że potrzebna jest dobra współpraca przyszłego rządu z prezydentem. "Polacy zasługują na to, żeby każdy z nas miał prawo korzystania z rozwoju Polski, a nie tylko nieliczne grupy" - powiedziała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Jadwiga 2015-10-20 09:55:58
    Sama teczka i mam konkrety to dla mnie zbyt mało- dlaczego tych konkretów nie opublikowano w ulotkach wyborczych. Widocznie Polakom wystarczy wierzyć , zamiast wiedzieć. Nie usłyszałam odpowiedzi na żadne pytanie , a ja nie opieram się na wierze poza jedną wiarą w Boga. Jak chodzi o deklaracje ludzi wolę wiedzieć. Żadna z Pań nie zabłysła w tej debacie , Pani Premier Kopacz ma złych doradców , a u Platformy tego pijaru to wcale nie widać , zabrakło lidera i co ?- marna kampania ,już druga , nie wykorzystane żadne atuty , a są, ale trzeba je pokazać - brak komunikacji całkowity - nie potrafią dotrzeć ani do inteligencji ani do gawiedzi. Będziemy więc mieć rządy ludzi elektoratu , który nie jet w stanie pojąć, że aby cos osiągnąć trzeba cieżko pracować i umieć siegać gwiazd. dla nich każdy sukces to w podtekscie złodziejstwo- ale jeżeli ktoś niewiele potrafi i nie jest wstanie ogarnąć pewnych mechanizmów w gspodarce to najprosciej jest sobie wytłumaczyć,że pewnie coś ten Sąsiad przykombinował , bo czemu mnie nic nie wychodzi. A jak głowę zaprząta tylko zawiść i szukanie czarownic to zbyt wiele się nie zrobi i sukcesu nie osiągnie. Czeka nas epoka polowania na czarownice , epoka nie rozstrzygnietych nigdy przetargów , rozliczeń za swoje krzywdy i błędy. I dla mnie jednak ma znaczenie jak nas oceniają na tych salonach , bo to jednak na salonach się podpisuje kontrakty , a nie na ulicy, chyba, że teraz bedzie inaczej. A lewica , niech też nabierze pokory trche ,bo jak by ich dziadki nie głosowali 3 x tak w 1945 to może dzisiaj wygladalibyśmy inaczej. A i te spalone ksiaki i meble z dworów w chłopskich piecach też do rozwoju sie nie przyczyniły. Nie jesteśmy potęgą Europy , tylko narodem z historią upadków ale tego nie chcemy przyjąć do wiadomości. Może czas zastanowić sie nad tym dlaczego przegraliśmy wszystkie powstania , a może dlaczego musiało dojść do tych powstań , a może głebiej dlaczego były rozbiory. Nie to nie wina innych , tych co nas rozbierali , nie nie moi drodzy to wina naszych przodków , a my ciagle coś z nich mamy. Polak i przed szkodą i po szkodzie......... . Ale mamy za sobą 25 lat sukcesu i nie zmarnujmy tego !!!!!! dlatego,że ktoś ma zły pijar. I mimo wszystko idźcie na te wybory.
  • Janusz Kot 2015-10-19 23:37:12
    "Konkrety w ręce" Wszyscy chyba widzieli teczkę w ręce. Był taki co straszył teczką. Zniknął ,chociaż pamięć została.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA