REKLAMA

Szydło ruszyła w ostatnią trasę kampanijną. Będzie podróżować 24 godziny

  • Autor: PAP
  • 23 października 2015 07:59
Szydło ruszyła w ostatnią trasę kampanijną. Będzie podróżować 24 godziny Szydło rozpoczęła objazd po kraju o północy na toruńskim rynku (woj. pomorskie) (fot. twitter.com)

Liderka Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło zaczęła 24-godzinny objazd po Polsce. Pierwszym punktem na mapie był Toruń.

- Polska potrzebuje dobrego, stabilnego rządu, a nie chaosu, nie histerii, tylko rządu, który będzie chciał prowadzić polskie sprawy w dobrym kierunku razem z obywatelami. To jest nasz cel - mówiła Szydło na briefingu, który odbył się w czwartek (22 października) o północy na toruńskim rynku.

Po 2 w nocy Szydło odwiedziła piekarnię w Pelplinie (woj. pomorskie), gdzie przywitali ją właściciel zakładu oraz burmistrz Pelplina Patryk Demski (PiS).

W piątek również po kraju będzie jeździł prezes Jarosław Kaczyński, a wszyscy politycy i kandydaci PiS będą ciężko pracować do ostatniej minuty kampanii, aby zachęcać ludzi do udziału w wyborach i głosowania na listy PiS.

Wiceszefowa PiS razem z współpracownikami w objazd po kraju wyruszyła busami z jej zdjęciem i hasłem "24 h dla Polski". Oprócz Torunia (woj. kujawsko-pomorskie) Szydło odwiedzi województwo wielkopolskie, łódzkie, świętokrzyskie. Ostatnim miastem na trasie będzie Chrzanów, gdzie kandydatka PiS na premiera otwiera listę tej partii w wyborach do Sejmu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA