REKLAMA

Szydło: Władza powinna się kierować interesem obywateli

  • Autor: bad/PAP
  • 17 maja 2016 11:53
Szydło: Władza powinna się kierować interesem obywateli Rząd Szydło podsumuje pierwsze półrocze działalności. Fot. twitter/Kancelaria Premiera

Władza powinna kierować się interesem obywateli; postępowanie, które charakteryzowało poprzedni rząd - oparte na egoizmie, marnotrawstwie i na pogardzie dla obywateli - powinno być nie tylko zapomniane, ale też rozliczone - powiedziała we wtorek premier Beata Szydło.

Premier na posiedzeniu Rady Ministrów, które ma przyjąć sprawozdanie z półrocza działalności rządu, podkreśliła, że posiedzenie ma charakter roboczy i wnioski z niego mają posłużyć przygotowaniom do dalszej pracy.

"Zbliżamy się do tego momentu, gdy będziemy przystępować do pracy nad przygotowaniem budżetu na 2017 r.; mamy plany, projekty, które są do zrealizowania jeszcze w tym roku, które będziemy realizowali również w przyszłym roku" - wymieniała Beata Szydło.

"To nasze dzisiejsze posiedzenie to jest nie tylko podsumowanie tych sześciu miesięcy, wyciągnięcie wniosków, ale również perspektywa na przyszłość" - zaznaczyła.

"Pamiętajmy, że władza powinna kierować się interesem obywateli, że jesteśmy na służbie, a postępowanie, które charakteryzowało poprzednie osiem lat rządów - oparte przede wszystkim na egoizmie, marnotrawstwie pieniędzy publicznych i na pogardzie dla obywateli - powinno być jak najszybciej nie tylko zapomniane, ale też rozliczone" - powiedziała. "Musimy pamiętać, ażeby wystrzegać się takiego postępowania" - dodała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA