REKLAMA

Szydło zdradza strategię na debatę z Ewą Kopacz

  • Autor: TM
  • 16 października 2015 09:25
Szydło zdradza strategię na debatę z Ewą Kopacz Przebieg rozmowy będzie zależała również od prowadzących i postawy Ewy Kopacz – powiedziała Szydło. Fot. facebook.com

Beata Szydło powiedziała o swoich oczekiwaniach wobec debaty z Ewą Kopacz. Kandydatki PiS i PO 20 października wezmą udział w spotkaniu zorganizowanym przez telewizje TVN24, TVP1 i Polsat.

Mam nadzieję, że będzie to dobra rozmowa o Polsce - powiedziała w radiowej ”Jedynce” Szydło. 

Szydło słucha ludzi

Zdradziła, jaką strategię przyjmie na tę debatę.

Sporo jeżdżę po Polsce, ludzie mówią o kwestiach, które są dla nich ważne. Podkreślają, że obecna władza nie chce ich słuchać. Jest sporo ważnych rzeczy, które się wydarzyły w tym roku, ale też trzeba pamiętać, że pani Kopacz firmuje 8 lat rządów Platformy Obywatelskiej - powiedziała.

Szydło dodała, że kwestia przebiegu rozmowy będzie zależała również od prowadzących i postawy Ewy Kopacz.

Wsparcie Kaczyńskiego?

Beata Szydło została zapytana czy w przygotowaniach do debaty pomaga jej prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Pan prezes jest bardzo doświadczonym politykiem. Natomiast to jest normalna kampania wyborcza, więc nie ma takiej możliwości, żeby siąść i tylko się przygotowywać - odpowiedziała.

Szydło nie zadeklarowała, czy jej partia weźmie udział w debacie wszystkich komitetów.

Sztab nie podjął jeszcze decyzji, to zależy też od innych zajęć kampanijnych. Być może to będę ja, jest bardzo duże prawdopodobieństwo - powiedziała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Ula 2015-10-16 10:29:47
    Przyszła premier Szydło ma wszelkie atuty niezbędne politykowi. Kompetencje, opanowanie, osobowość, klasę. Pani Beato, Polacy trzymają za Panią kciuki!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA