REKLAMA

Tak kibicowała piłkarzom premier Beata Szydło i ministrowie

  • Autor: pap
  • 21 czerwca 2016 20:58
Tak kibicowała piłkarzom premier Beata Szydło i ministrowie fot.twitter.com/PremierRP

• W towarzystwie ministrów i dziennikarzy premier Beata Szydło oglądała wtorkowy (21 czerwca) mecz Polska-Ukraina, który zakończył się wygraną 1:0 dla naszej reprezentacji.
• To był wspaniały, ale niełatwy mecz - oceniła szefowa rządu.

W ogrodach KPRM wspólnie z premier Szydło mecz oglądali m.in.: minister sportu Witold Bańka, minister pracy Elżbieta Rafalska, wicepremier i Jarosław Gowin, szef resortu skarbu Dawid Jackiewicz, minister zdrowia Konstanty Radziwiłł, politycy PiS z rodzinami, a także były trener polskiej reprezentacji Andrzej Strejlau, piłkarz Sebastian Mila oraz koszykarz NBA Marcin Gortat, który w przerwie meczu wręczył pani premier swoją koszulkę meczową.

fot.twitter.com/PremierRP

Polskim piłkarzom kibicowały też dzieci z dwóch warszawskich podstawówek.

fot.twitter.com/PremierRP

Przed meczem goście typowali wynik; 2:0 dla Polski obstawiła premier Szydło.

"Wspaniały mecz, niełatwy, ale chapeau bas dla obydwu zespołów, to rzeczywiście fantastyczne po prostu. Najważniejsze jest zwycięstwo" - podkreśliła. Na pytanie, kto według niej był zawodnikiem meczu oceniła, że Robert Lewandowski

Premier pytana była też o przewidywania, jeśli chodzi o mecz Polaków w kolejnej fazie rozgrywek Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016; w 1/8 finału podopieczni Adama Nawałki zmierzą się ze Szwajcarią. "Żeby nie zapeszyć, ale damy radę" - odparła. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA