REKLAMA

Tak partia Razem wracała z debaty. "Nowy styl"

  • Autor: TM
  • 21 października 2015 08:44
Tak partia Razem wracała z debaty. "Nowy styl" Partia Razem postanowiła wczoraj wrócić z debaty warszawskim metrem. Fot. twitter.com

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie, na którym widać powrót Razem z tej debaty: na piechotę i metrem. To zupełnie inny styl od tego, do którego przyzwyczaili nas politycy - ocenia gazeta.pl.

Adrian Zandberg i ekipa partii Razem wracali z wczorajszej debaty pieszo.

Sfotografował ich Andrzej Godlewski, zastępca redaktora naczelnego TVP1

Jednym z leitmotivów kampanii były busy. Tteraz po Polsce jeździł Szydłobus kandydatki PiS na premiera Beaty Szydło, busem jeździł też Ryszard Petru z Nowoczesnej, zaś premier Ewa Kopacz wybrała pociągi - przypomina portal.

Według wielu komentatorów Adrian Zandberg z partii Razem został zwycięzcą wczorajszej debaty liderów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • CTT 2015-10-21 09:39:31
    Do Wyborca: nie zgodzę się - każdy obiektywnie patrzący doceni jego merytorykę (szczególnie na początku debaty) i fachowe przygotowanie. Co do poglądów to wiadomo-każdy ma swoje i z kilkoma nie zgadzam się, jednak warto taką partię mieć w sejmie zamiast obłudnej Platformy.
  • Wyborca 2015-10-21 08:59:49
    Ten cały Zandberg z jakiejś dziwnej partii Razem to zaślepiony nienawiścią do innych ludzi palant. Takich chcecie mieć posłów?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA