REKLAMA

Taśmy Kukiza: Jest nowe nagranie, a Kukiz oskarża o granie taśmami Andrzeja Żuromskiego

 • Autor: GP
 • 28 kwietnia 2016 10:47
Taśmy Kukiza: Jest nowe nagranie, a Kukiz oskarża o granie taśmami Andrzeja Żuromskiego Paweł Kukiz sam pokazał dalszy ciąg nagrania, na którym wulgarnie opisywał relacje polityczne w kraju. (fot.:youtube.com)

• Na profilu Pawła Kukiza na Facebooku opublikowano kolejne nagranie z udziałem polityka. Wpis pojawił się 27 kwietnia.
• Zapis wypowiedzi lidera Kukiz'15 to wulgarna opinia o możliwej konieczności współpracy z Grzegorzem Schetyną.
• Zdaniem Pawła Kukiza odpowiedzialnym za publikację nagrań z jego prywatnymi opiniami jest Andrzej Żuromski.

- Być może, będę musiał jakąś grę poprowadzić k**** ze Schetyną, tylko dlatego, że znam Schetynę - mówi w nagraniu lider Kukiz'15. - Żeby się te k***wy z tego PiS-u dowiedziały, że to się dzieje, żeby się przestraszyły. Nie działają w interesie (państwa - red.), ani jedni, ani drudzy. Ich trzeba rozegrać, że by interes pańśtwa zwyciężył. Żeby się k**** Polacy zaprzestali napie***** i żeby tych wszystkich ekstremistów, psychopatów, tak z lewa, jak i z prawa spacyfikować.

Tak kończy się wypowiedź samego Pawła Kukiza, po niej inny głos mówi:

- Macie swojego patriotę, przebierańca.

Nagranie zawiera wulgaryzmy:

Paweł Kukiz w poście zawierającym film na portalu społecznościowym sprecyzował, że nagrania miał wykonać i upublicznić Andrzej Żuromski.

- Pozwolę sobie sam ujawnić ciąg dalszy "taśm Kukiza". To znaczy powielić to, co przed dwiema godzinami opublikował Andrzej Żuromski, który nagrywał mnie "z przyczajki". Rozmowa nagrana na początku września ubiegłego roku.

Po upublicznieniu pierwszego nagrania posłowie klubu Kukiz'15 rozważali opuszczenie klubu, ale do tego nie doszło. Jedynie Robert Winnicki z Ruchu Narodowego miał odmienne zdanie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • Kończ waść 2016-04-28 12:08:48
  Kukiz chcesz pozować na antysystemowca? Nie ma problemu, nikt nie każe Ci popierać Pisu, choć podobno masz prawicowe poglądy ideologiczne jak oni. Nie popieraj Pisu, ale układając się z PO, Nowoczerską i resztą lewaków jesteś zwykłą ścierką a nie antysytemowcem.
 • Ryś 2016-04-28 11:42:58
  Ten zagubiony alkoholik już dawno się określił kim jest, i patriotyczne koszulki już nie pomogą. Tak się składa, że to Pis stał się bardziej antysytemową partią niż ten lewicowy przebieraniec! Widać kto stał się wrogiem układu, mainstreamu, antypolonizmu! i nie jest to partia Kukiza.
 • Olek_24 2016-04-28 11:38:45
  Czytając to co powiedział Kukiz, poczułem się jakbym czytał tłumaczenia Bolesława Wałęsy... On też rzekomo grał z UBekami i Kiszczakiem.... Kukiz chorągiewko! Czy podanie ręki Petru i dogadanie się w sprawie wyjęcia kart razem z PO przeciw Pisowi to element tej "gry"? Kim ty ku..wa jesteś? Nie widzisz po której stronie jest barykada? czy świadomie wspierasz lewacki układ...
 • polityk prawicowy 2016-04-28 11:28:09
  Paweł powiedziałeś najszczerszą prawdę część tych korniszonów złodziei i oszustów od stołka odciąłem, zostali jeszcze szulerzy prawnicy z PiS do wyjebania, wpadli należy im pomóc się pogrzebać do końca(kulisy największej w historii powojennej Polski afery gruntowej masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas w obrębach gmin gdzie nie wykonano operatów przy pracach geodezyjnych na gruntach gdyż, właściciele gruntów niebyli stronami postępowania w związku z czym niema opiatów w starostwach powiatowych tym bardziej podpisu pod nimi zaś wprowadzono zmiany w ewidencji gruntów i księgach wieczystych co dowodzi o gigantycznych przestępstwach gospodarczych z Środków Unijnych w tym niszczenia dokumentacji wieczystej jak i fałszowania map geodezyjno kartograficznych).REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA