REKLAMA

Terlecki: Oba projekty klubu PiS ws. podwyżek zostały wycofane z Sejmu

  • Autor: PAP/JS
  • 21 lipca 2016 12:58
Terlecki: Oba projekty klubu PiS ws. podwyżek zostały wycofane z Sejmu Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki poinformował, że projekty klubu PiS dotyczące podwyżek wynagrodzeń zostały wycofane z Sejmu (fot. twitter/PiS)

Szef klubu Prawa i Sprawiedliwości, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, poinformował, że projekty klubu PiS dotyczące podwyżek wynagrodzeń dla m.in. premiera oraz ministrów zostały wycofane z Sejmu.

Terlecki był pytany przez dziennikarzy m.in. o to, dlaczego projekt PiS w sprawie podwyżek został wycofany. "Uważamy, że nie był wystarczająco przygotowany na sytuację, w której jesteśmy" - wyjaśnił.

Dopytywany przyznał, że wycofany został także drugi projekt PiS w tej sprawie. "Oba zostały wycofane" - powiedział.

Pytany, kto odpowiada za zamieszanie wokół projektu w sprawie podwyżek powiedział, że "to były projekty klubowe i zostały wycofane przez klub Prawa i Sprawiedliwości". Dodał, że wiedział o tym, że projekty zostały złożone.

Jak podkreślił, obecnie "nie ma żadnego innego projektu" PiS w sprawie podwyżek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA