REKLAMA

Tłem konferencji po posiedzeniach rządu będą polskie flagi

  • Autor: PAP/GP
  • 24 listopada 2015 16:36
Tłem konferencji po posiedzeniach rządu będą polskie flagi Premier Beata Szydło i Mariusz Błaszczak (fot. premier.gov.pl)

Pierwsze posiedzenie rządu zakończyło wystąpienie Beaty Szydło na konferencji prasowej. Zainteresowanie dziennikarzy wzbudził brak flag UE w sali, w której odbywało się spotkanie. Beata Szydło wytłumaczyła zapytana o tę zmianę scenografii.

- Biało-czerwone flagi będą tłem konferencji prasowych po posiedzeniach rządu - oświadczyła premier Beata Szydło pytana przez dziennikarzy, dlaczego stoją za nią tylko polskie flagi, a brakuje unijnych.

- Jesteśmy członkiem Unii Europejskiej, aktywnym (...) będziemy prowadzić taką politykę, doceniając naszą przynależność członkowską do Unii Europejskiej, żeby jak najwięcej korzyści z tego naszego członkostwa płynęło dla polskich obywateli, polskiej gospodarki, dla naszej ojczyzny - mówiła Szydło.

Premier o członkostwie Polski we Wspólnocie

- Cieszę się, że w tych trudnych czasach jesteśmy członkiem UE i NATO. (...) Natomiast przyjęliśmy taką zasadę, i tak to będzie realizowane, że posiedzenie polskiego rządu, wypowiedź po posiedzeniu polskiego rządu będziemy realizować na najpiękniejszych, moim zdaniem, biało-czerwonych flagach - powiedziała premier.

Konferencjom prasowym poprzedniego rządu towarzyszyły naprzemiennie ustawione flagi polskie i unijne

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Chachar 2015-11-24 18:33:30
    Lepsze swojskie gó..no w polu niż fijołki w NeapoluREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA