REKLAMA

Trwa ustalanie przyczyn wypadku, w którym uczestniczył samochód z szefem MON

  • Autor: PAP/JS
  • 25 stycznia 2017 21:58
Trwa ustalanie przyczyn wypadku, w którym uczestniczył samochód z szefem MON Na miejscu wypadku pracują policja i żandarmeria wojskow (fot. twitter.com/kwpkrakow)

• Trwa ustalanie okoliczności i przyczyn wypadku na drodze krajowej nr 10 w Lubiczu Dolnym k. Torunia, w którym w środę (25 stycznia) wieczorem uczestniczył samochód z ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem.
• Na miejscu pracują policja i żandarmeria wojskowa.

"W wypadku uczestniczyło siedem samochodów osobowych i laweta, w tym dwa pojazdy z kolumny żandarmerii wojskowej. Trzy osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala" - poinformował rzecznik kujawsko-pomorskiej straży pożarnej st. kpt. Arkadiusz Piętak.

Do czasu usunięcia wszystkich pojazdów uczestniczących w zdarzeniu zablokowany będzie pas jezdni w kierunku Warszawy. Ruch odbywa się wahadłowo. Prace mogą potrwać do późnych godzin nocnych.

Minister Macierewicz, który wracał z sympozjum "Oblicza dumy Polaków", zorganizowanego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, nie ucierpiał. Przesiadł się do innego samochodu z kolumny i odjechał w stronę Warszawy.

"Jednym z poszkodowanych jest osoba z ministerialnej kolumny" - powiedział toruński radny PiS Karol Wojtasik.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • onmutentam 2017-01-26 15:47:26
    Do EuPi: Bredzisz, jak zwykle. Przeczytaj, co napisał "wszyscywszystkowiedzą" na ten temat w duplikacie innej wersji tego samego artykułu, na temat rzekomej ucieczki Macierewicza, to może coś zrozumiesz. Jak potrafisz.
  • EuPi 2017-01-26 13:40:10
    Znowu jak w Smoleńsku Macierewicz uciekł? Nawet nie ukarano mandatami? Tak, to był lepszy sort, to wszystko mu wolno. Żenada!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA