REKLAMA

TV Republika: Kukiz znieważył naszą dziennikarkę

  • Autor: TM
  • 25 sierpnia 2015 09:15
TV Republika: Kukiz znieważył naszą dziennikarkę Przedstawiciele sztabu Kukiza wydadzą w tej sprawie oświadczenie. Fot. youtube.com

Portal Telewizji Republika donosi o incydencie z udziałem Pawła Kukiza. Muzyk podczas nagrywania wywiadu dotyczącego m.in. JOW-ów, finansowania partii politycznych oraz układania wyborczych miał znieważyć dziennikarkę.

Kukiz nie wiadomo dlaczego przerwał wywiad, wstał i wyszedł ze studia. Przed wyjściem dodał, że nie zgadza się na publikację materiału. Poza kamerami Kukiz miał rzucić do dziennikarki Gójskiej-Hejke obraźliwe słowa - podaje portal.

"To jakiś absurd"

Dziennikarka pytała muzyka o to, w jaki sposób - jego zdaniem - prezydent Andrzej Duda "wyszedł przed szereg" w kwestii polityki zagranicznej. Kukiz skrytykował pomysł, by Polska "weszła w arbitraż między Rosją a Ukrainą". Gdy dziennikarka argumentowała, że Duda nigdy nie złożył takiej deklaracji, Kukiz odparł, że "tak czytał w internecie".

Po tej wymianie zdań Paweł Kukiz wstał, stwierdził, że "nie chce tego programu" i "jest to jakiś absurd".  Miał wówczas powiedzieć także do dziennikarki: ”Ty PiS-owska k****”.

Będzie oświadczenie

Przedstawiciele Kukiza mieli później żądać od stacji wstrzymania emisji, ale telewizja odmówiła i na krótko przed emisją wypuściła wiadomość o incydencie.

Nie komentujemy sprawy, jutro zostanie wydane oświadczenie - powiedział ”Gazecie Wyborczej” Miłosz Lodowski, rzecznik prasowy sztabu wyborczego Kukiz'15.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA