REKLAMA

Tym ocenia kampanię. "Pisowskie wiedźmy i platformiane topielice"

 • Autor: TM
 • 30 września 2015 08:47
Tym ocenia kampanię. "Pisowskie wiedźmy i platformiane topielice" Według Tyma kampania wyborcza to "zjazd - na własnym tyłku - ze szklanej góry". Fot. facebook.com

"Pisowskie wiedźmy i platformiane topielice szponami za łeb łysy mnie chwytają i bujdami obietnic mamią. Coraz więcej tych straszydeł" - opisuje kampanię wyborczą Stanisław Tym w "Polityce".

Według Stanisława Tyma kampania wyborcza to "zjazd - na własnym tyłku - ze szklanej góry".

"Coraz więcej tych straszydeł"

A zbocze osnute jest mgłą, coraz gęstszą, z której wyłaniają się "zjawy ryjaste" szerząc zęby. "Pisowskie wiedźmy i platformiane topielice szponami za łeb łysy mnie chwytają i bujdami obietnic mamią. Coraz więcej tych straszydeł - pisze publicysta.

Kaczyński z Niemcami

Tym podkreśla zdziwienie w jakie wprawił go Jarosław Kaczyński.

W Poznaniu mówił, że to Polacy jako pierwsi stawili opór niemieckiemu hitleryzmowi, czyli po prostu Niemcom. Dziś także trzeba stawiać im opór, bo ci sami Niemcy rządzić chcą całą Unią Europejską. Po chwili jednak Niemcy stają się wzorem i przykładem, bowiem prezes PiS stwierdził, że przeciętny Polak powinien być w takiej sytuacji ekonomicznej jak przeciętny Niemiec - napisał Stanisław Tym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • M 2015-09-30 11:37:53
  Kaczyński zadziwił? Przecież on już dawno powiedział z trybuny sejmowej, że nic go nie zmusi do powiedzenia, że czarne to czarne a białe to białe.
 • isp 2015-09-30 10:05:37
  Jak zawsze celna ocena sytuacji politycznej. Do tej pory byliśmy zmuszani do wybierania "mniejszego zła", obecnie nie ma na kogo głosować , ponieważ kandydują sami "aparatczycy" i miernoty bez honoru i zasad, nie mówiąc już o poglądach. Największe pretensje powinniśmy mieć do tzw.komentatorów politycznych w mediach- nie prowadzą merytorycznych dyskusji, nie wyjaśniają konsekwencji obietnic i bzdur wypowiadanych przez "kandydatów" , nie konfrontują tego z niezależnymi i apolitycznymi danymi. A ciemny lud kupuje ...
 • Bareja 2015-09-30 09:14:58
  Najlepiej lekcje z Tyma przyswoili sobie POlitycy PO - cztat z nagrań: "Nowak: […] Ty chcesz robić słomiane oszczędności za 100 czy 200 tys., żeby byle łajza z kontroli wzięła nas za (...). Ten twój pilot niech fruwa z twoją żoną. My wynajmiemy helikopter po pełnej stawce od instytucji. Parafianowicz: A misia nie sprzedamy nawet Muzeum Narodowemu. Poleży sobie do jesieni i napiszemy protokół zniszczenia"... Misie wiecznie żywe do protokołu zniszczenia...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA