REKLAMA

Uczestnicy Światowych Dni Młodzieży będą bezpieczni

  • Autor: bad/PAP
  • 04 kwietnia 2016 19:00
Uczestnicy Światowych Dni Młodzieży będą bezpieczni Ostateczny raport, który wojewoda we współpracy z Komitetem Organizacyjnym ŚDM ma przygotować na 15 maja. (fot. pixabay.com CC0)

Jak informuje Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przywoływany przez media dokument RCB dotyczył stanu opisanego w raporcie otwarcia przygotowanym przez wojewodę małopolskiego. Odnosi się do zagrożeń zastanych na tym terenie na ówczesnym etapie przygotowań.

W tej chwili wojewoda wraz z gospodarzami terenu czyli lokalnym samorządem i organizatorami tj. Komitetem Organizacyjnym ŚDM pracuje nad ich wykluczeniem.

Ostateczny raport, który wojewoda we współpracy z Komitetem Organizacyjnym ma przygotować na 15 maja, będzie zawierał rozwiązania, które zapewnią pełne bezpieczeństwo uczestnikom Światowych Dni Młodzieży.

Zadaniem służb jest przewidywanie wszelkiego rodzaju zagrożeń po to, by móc im przeciwdziałać. Prace trwają i zakończą się w wyznaczonym ustawą terminie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA