REKLAMA

W KPRM odsłonięto tablicę upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej

  • Autor: PAP/JS
  • 10 kwietnia 2017 14:07
W KPRM odsłonięto tablicę upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej Na tablicy pod nazwiskami widnieje napis: "Wszystko dla Ciebie Polsko". (fot. PiS/twitter)

W kancelarii premiera odsłonięto tablicę upamiętniającą prezydenta Lecha Kaczyńskiego, wicepremiera Przemysława Gosiewskiego i ministra Zbigniewa Wassermana, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej.

Uroczystego odsłonięcia tablicy dokonali: premier Beata Szydło, prezes PiS Jarosław Kaczyński, Jadwiga Gosiewska oraz Halina Wassermann. Na tablicy pod nazwiskami widnieje napis: "Wszystko dla Ciebie Polsko".

W uroczystości uczestniczą także ministrowie rządu Beaty Szydło, marszałkowie Sejmu i Senatu, rodziny ofiar.

10 kwietnia 2010 r. o godz. 8.41 samolot Tu-154M z delegacją udającą się na obchody 70-lecia zbrodni katyńskiej rozbił się pod Smoleńskiem. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński, jego żona i wielu wysokich rangą urzędników państwowych i dowódców wojskowych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Mit Założycielski 2017-04-10 14:16:43
    Nawet umarłych PIS potrafi podzielić na swoich i innych. Swoją drogą tekst jest niezmiernie głupi. Nie umarli przecież w walce a za swoją prace dla kraju dostawali godziwe uposażenie i każdy z nich żył lepiej niż średnio zarabiający rodak.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA