REKLAMA

W Krakowie prezydent Duda spotka się z delegacją senatorów z USA

  • Autor: PAP/GP
  • 16 marca 2016 14:34
W Krakowie prezydent Duda spotka się z delegacją senatorów z USA Prezydent będzie rozmawiał z amerykańskimi gośćmi o szczycie NATO w Warszawie. (fot.:twitter.com/prezydentpl)

W sobotę (19 marca) prezydent Andrzej Duda spotka się w Krakowie z przebywającą w Polsce delegacją amerykańskich senatorów - poinformował w środę prezydencki minister Krzysztof Szczerski. Tematem rozmów mają być kwestie bezpieczeństwa, szczyt NATO i relacje polsko-amerykańskie.

- To grupa senatorów zajmująca się przede wszystkim kwestiami bezpieczeństwa - powiedział dziennikarzom Szczerski. Jak dodał, prezydent będzie rozmawiał z senatorami m.in. o lipcowym szczycie NATO w Warszawie oraz o relacjach polsko-amerykańskich. To spotkanie traktujemy jako element przygotowania do wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Waszyngtonie - poinformował minister.

Prezydent spotka się z senatorami w sobotę wieczorem, po powrocie z wizyty na Węgrzech. Prezydent Duda udaje się do Budapesztu w czwartek wieczorem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA