REKLAMA

W Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa ruszyły rozmowy z Rosjanami

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 02 lutego 2016 12:58
W Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa ruszyły rozmowy z Rosjanami Na jutro, 3 lutego 2016 r. na godz. 10, została wstępnie zaplanowana kontynuacja rozmów z udziałem wiceministra infrastruktury i budownictwa Jerzego Szmita (fot. MiB/twitter)

W Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa są dziś (2 lutego 2016 r.) kontynuowane polsko-rosyjskie negocjacje na temat zasad wykonywania przewozów drogowych do Federacji Rosyjskiej oraz ustalenia wysokości kontyngentu zezwoleń na 2016 r.

Rozmowy ekspertów w ramach posiedzenia polsko-rosyjskiej Komisji Mieszanej ds. międzynarodowych przewozów drogowych rozpoczęły się 1 lutego 2016 r. w Warszawie. Biorą w nich udział przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Ministerstwa Transportu Federacji Rosyjskiej oraz przedstawiciele polskich i rosyjskich organizacji zrzeszających międzynarodowych przewoźników drogowych.

Na jutro, 3 lutego 2016 r. na godz. 10, została wstępnie zaplanowana kontynuacja rozmów z udziałem wiceministra infrastruktury i budownictwa Jerzego Szmita oraz wiceministra transportu Federacji Rosyjskiej Nikołaja Assauła.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA