REKLAMA

W przyszłym tygodniu posiedzenie rządu w środę

  • Autor: PAP/JS
  • 09 lutego 2018 16:32
W przyszłym tygodniu posiedzenie rządu w środę Rada Ministrów omówi też projekt nowelizacji ustawy o Służbie Więziennej i Kodeksu karnego wykonawczego przygotowany w resorcie sprawiedliwości. (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

W przyszłym tygodniu rząd zbierze się w środę, 14 lutego - wynika z porządku obrad zamieszczonego na stronie internetowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Zgodnie z informacja zamieszczoną na stronie internetowej KPRM posiedzenie rządu rozpocznie się o godz. 10.30; ministrowie omówią dwa punkty.

Rząd zajmie się projektem ustawy przygotowanym przez resort przedsiębiorczości i technologii, dotyczącym zasad pozyskiwania informacji o niekaralności osób ubiegających się o zatrudnienie i osób zatrudnionych w podmiotach sektora finansowego.

Rada Ministrów omówi też projekt nowelizacji ustawy o Służbie Więziennej i Kodeksu karnego wykonawczego przygotowany w resorcie sprawiedliwości.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA