REKLAMA

W Sejmie głosowania. Opozycja idzie na manifestację pod Pałac Prezydencki

  • Autor: PAP/JS
  • 20 lipca 2017 19:53
W Sejmie głosowania. Opozycja idzie na manifestację pod Pałac Prezydencki O godzinie 19 Sejm po przerwie wznowił obrad (fot. Sejm/twitter)

Sejm w czwartek po godzinę 19.30 kontynuuje głosowania, część opozycji wyszła z sali obrad i udała się pod Pałac Prezydencki na manifestację przeciwko reformie sądownictwa, która zaczyna się o godz. 20.

O godzinie 19 Sejm po przerwie wznowił obrady. Posłowie debatowali nad sprawozdaniem komisji o rządowym projekcie ustawy o Krajowym Zasobie Nieruchomości, a po godz. 19.30 rozpoczęły się głosowania.

Na godzinę 20 zaplanowano protest przed Pałacem Prezydenckim przeciwko reformie sądownictwa. Politycy opozycji, którzy wcześniej zadeklarowali swój udział w manifestacji, zgłaszali wnioski o przesunięcie głosowania, tak by mogli wziąć udział w proteście.

Szef klubu PO Sławomir Neumann poinformował na Twitterze, że posłowie PO, Nowoczesnej i PSL wspólnie wyjdą z Sejmu na manifestację przed Pałacem Prezydenckim o godzinie 19.30. "PiS i Kukiz'15 zostają razem i głosują" - dodał. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA