REKLAMA

W Sejmie odbyło się spotkanie liderów opozycji: PO, Nowoczesnej i PSL

  • Autor: PAP/JS
  • 10 stycznia 2017 21:25
W Sejmie odbyło się spotkanie liderów opozycji: PO, Nowoczesnej i PSL Grzegorz Schetyna (fot. Michał Józefaciuk/Wikipedia/CC BY-SA 3.0 PL)

• Szef PO Grzegorz Schetyna spotkał się wieczorem z liderami Nowoczesnej Ryszardem Petru i PSL Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem.
• Rozmowa dotyczyła m.in. scenariuszy na środę, kiedy to ma rozpocząć się kolejne posiedzenie Sejmu.

O godz. 20.30 w Sejmie zebrał się klub PO. Schetyna relacjonował dziennikarzom przed rozpoczęciem posiedzenia klubu, że jego rozmowa z szefami Nowoczesnej i PSL dotyczyła m.in. scenariuszy na środę. W spotkaniu nie brał udziału przedstawiciel Kukiz'15.

"Rozmawialiśmy o tym, jakie plany na te pierwsze godziny jutrzejszego dnia, co z posiedzeniem Sejmu" - zaznaczył Schetyna. Jak dodał, Kosiniak-Kamysz i Petru mówili o wtorkowym spotkaniu u marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego.

Czytaj też: Kancelaria Sejmu chce, by posłowie do godz. 12 opuścili salę plenarną. PO odpowiada

"To było takie spotkanie liderów partii opozycyjnych" - powiedział przewodniczący Platformy.

Zapowiedział, że do kolejnego spotkania szefów trzech partii opozycyjnych ma dojść w środę; tego dnia rano ma również obradować klub PO. Zaplanowane jest także posiedzenie zarządu krajowego Platformy.

Posiedzenie Sejmu rozpocznie się w środę (11 stycznia) w południe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA