REKLAMA

W Sejmie odbyło się spotkanie opłatkowe polityków PiS

  • Autor: PAP/JS
  • 15 grudnia 2017 16:35
W Sejmie odbyło się spotkanie opłatkowe polityków PiS Kaczyński podczas spotkania podziękował b. premier, a obecnie wicepremier Beacie Szydło za dotychczasową pracę (fot. pis.org.pl)

W Sejmie odbyło się spotkanie opłatkowe klubu Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Jak wynika z informacji od polityków, dziękował on byłej szefowej rządu Beacie Szydło za dwa lata ciężkiej pracy oraz wskazywał, że przed PiS stoi nadal wiele wyzwań.

W spotkaniu, które odbyło się w Sali Kolumnowej, udział wzięli m.in. marszałkowie Sejmu i Senatu Marek Kuchciński i Stanisław Karczewski, ministrowie sportu, zdrowia czy przedstawiciele MSZ i MON, a także wicepremier, szef Porozumienia Jarosław Gowin.

Jak poinformowali politycy partii uczestniczący w spotkaniu, prezes Kaczyński podczas spotkania podziękował b. premier, a obecnie wicepremier Beacie Szydło za dotychczasową pracę. "Dziękował jej za dwa lata ciężkiej pracy, także za dwie kampanie wyborcze - prezydencką oraz parlamentarną, a politycy kilkukrotnie oklaskiwali b. szefową rządu" - mówił jeden z posłów PiS uczestniczący w spotkaniu.

Jak dodał inny polityk, Kaczyński wskazywał też, że przed PiS nadal stoi wiele wyzwań i należy działać razem, że "nadal musimy być skoncentrowani i robić swoje".

Kaczyński życzył też politykom Prawa i Sprawiedliwości wesołych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.

Życzenia świąteczne złożył też obecnym na spotkaniu szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Nowy 2017-12-23 18:01:47
    Zycze.pis.duzo.radosci.pogody.duha.zdrowa.i.wesolych.swont.bozego.narodzena.i.zeby.platforma.trafila.z.nowoczesnom.za.ktaty.na.wiele.latREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA