REKLAMA

W siedzibie PiS trwa spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z szefami okręgów tej partii

  • Autor: PAP/JS
  • 04 grudnia 2017 19:24
W siedzibie PiS trwa spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z szefami okręgów tej partii Szef PiS Jarosław Kaczyński mówił w połowie listopada, że rekonstrukcja rządu pewnie będzie troszkę odłożona w czasie, bo premier zaproponowała interesujące zmiany strukturalne (Jarosław Kaczyński, fot.premier.gov.pl)

Przygotowania do wyborów samorządowych oraz rekonstrukcja rządu to tematy poruszane podczas trwającego w siedzibie PiS spotkania prezesa Jarosława Kaczyńskiego z szefami okręgów partii i szefami wojewódzkich zespołów samorządowych - poinformowała osoba z kierownictwa partii.

"Rozmowa dotyczy m.in. wyborów samorządowych, a także spodziewanej w grudniu rekonstrukcji rządu" - powiedziała  osoba z kierownictwa partii.

Dokonanie zmian w rządzie premier Beata Szydło zapowiedziała pod koniec października; nie podała kto ma z niego odejść, ani kim będą nowi ministrowie. Jak wówczas mówiła, decyzje w tej sprawie omawia z prezesem PiS. Rzecznik rządu Rafał Bochenek zapowiedział później, że rekonstrukcja Rady Ministrów będzie miała charakter strukturalny.

Szef PiS Jarosław Kaczyński mówił w połowie listopada, że rekonstrukcja rządu pewnie będzie troszkę odłożona w czasie, bo premier zaproponowała interesujące zmiany strukturalne. Według Kaczyńskiego, "ostateczne decyzje co do personaliów" będą "podjęte w ciągu stosunkowo niedługiego czasu, ale pewnie dowiemy się o nich w grudniu".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA