REKLAMA

W sobotę odbędzie się konwencja Solidarnej Polski

  • Autor: PAP/JS
  • 06 października 2017 20:48
W sobotę odbędzie się konwencja Solidarnej Polski W pierwszej części konwencji zaplanowano przemówienie prezesa Solidarnej Polski i jednocześnie ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro (fot. Senat/twitter)

Kwestia zmian w wymiarze sprawiedliwości oraz przedstawienie reform wdrożonych w czasie dwóch lata rządów Zjednoczonej Prawicy będą głównymi tematami poruszanymi podczas sobotniej konwencji Solidarnej Polski - poinformował członek zarządu głównego Solidarnej Polski Mariusz Gosek.

"Nie długo miną dwa lata odkąd rządzi obóz Zjednoczonej Prawicy, jest to więc dobry moment, by przedstawić obywatelom, Polakom główne reformy, w których Solidarna Polska jako członek Zjednoczonej Prawicy ma okazję uczestniczyć" - oświadczył Gosek.

Dodał, że "celem konwencji jest uwypuklenie reform przeprowadzanych przez Zjednoczoną Prawicę, które są niezwykle potrzebne, zwłaszcza jeśli chodzi o wymiar sprawiedliwości". "Konwencja ma również służyć podkreśleniu głównych programów wprowadzonych przez Zjednoczoną Prawicę" - dodał.

Sobotnia konwencja Solidarnej Polski ma się rozpocząć o godz. 11.30 w warszawskim Domu Technika NOT. Wydarzenie będzie podzielone na dwie części. "Najpierw odbędzie się część, w której zaplanowano główne wystąpienia. W drugiej części przewidziano posiedzenie Rady Głównej Solidarnej Polski" - wyjaśnił Gosek.

W pierwszej części konwencji zaplanowano przemówienie prezesa Solidarnej Polski i jednocześnie ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro, a także wiceprezes ugrupowania i jednocześnie szefowej KPRM Beaty Kempy. Ponadto przemawiać będą m.in. członkowie zarządu SP - wiceszefowie resortu sprawiedliwości Patryk Jaki i Michał Wójcik.

Przemawiać ma też wiceminister sprawiedliwości Michał Woś.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • !!! 2017-10-07 12:15:39
    Jak powiadamiacie członków partyjnych Solidarnej Polski o Konwencji?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA