REKLAMA

W sobotę poznamy kandydatów na przewodniczącego SLD?

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 10 grudnia 2015 13:29
W sobotę poznamy kandydatów na przewodniczącego SLD? Włodzimierz Czarzasty, Sojusz szykuje wybory szefa partii (fot. sld.org.pl)

W najbliższą sobotę odbędą się obrady krajowej konwencji Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie, do prezydium konwencji będzie można zgłosić chęć startu na przewodniczącego SLD.

„W nawiązaniu do koncepcji powszechnych wyborów Przewodniczącego SLD, która została omówiona podczas ostatniego posiedzenia Rady Krajowej SLD w dn. 7.11.2015 r., wszyscy zainteresowani kandydowaniem na Przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej powinni zgłosić chęć startu, do prezydium Krajowej Konwencji podczas jej obrad w najbliższą sobotę 12.12.2015 r.” – informuje w oficjalnym komunikacie centrum medialne Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Jak czytamy, w porządku obrad konwencji zamieszczono punkt dający kandydatom możliwość prezentacji swojej osoby oraz wizji programowej partii, jaką chcieliby budować.

Kandydaci

W środowisku związanym z Sojuszem mówi się, że kandydować mogą: Jerzy Wenderlich, Włodzimierz Czarzasty i Krzysztof Gawkowski. Swojego startu nie wyklucza też Joanna Senyszyn.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • terko 2015-12-10 14:52:06
    Bardzo kibicuję Panu Czarzastemu . W porównaniu do pozostałych to najbardziej konkretny , logiczny i stonowany w swoich wypowiedziach człowiek . Życze mu wygrania i wescia do Parlamentu . Niech wyprze hejtera Petru , który tylko umie sie chandryczyc i << doradzac >> temu kto ma kupe złota . Dla Polski zero !!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA