REKLAMA

W środę podsumowanie dwulecia rządu we wszystkich resortach

  • Autor: PAP/JS
  • 14 listopada 2017 16:06
W środę podsumowanie dwulecia rządu we wszystkich resortach Rzecznik rządu poinformował również, że indywidualne konferencje ministrów w poszczególnych resortach będą odbywały się "jedna po drugiej, właściwie co pół godziny przez cały dzień". (fot. pixabay.com)

W środę (15 listopada) każdy z ministrów z gabinetu premier Beaty Szydło podsumuje dokonania swojego resortu po dwóch latach rządów, z uwzględnieniem przede wszystkim ostatniego roku - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek. Jak dodał konferencje będą odbywać się kolejno co pół godziny.

"Chcemy, aby Polacy mieli pełną i rzetelną wiedzę na temat pracy rządu premier Beaty Szydło, jesteśmy przejrzyści" - powiedział Bochenek.

Jak dodał, osiągnięć jest rzeczywiście bardzo dużo, warto je przypomnieć, bo w natłoku codziennych informacji pewne działania mogą umknąć".

Rzecznik rządu poinformował również, że indywidualne konferencje ministrów w poszczególnych resortach będą odbywały się "jedna po drugiej, właściwie co pół godziny przez cały dzień".

"To podsumowanie po raz kolejny potwierdzi, że nie tylko jesteśmy skuteczni, ale przede wszystkim dotrzymujemy słowa" - zaznaczył Bochenek.

Ministerstwo Obrony Narodowej poinformowało, że podsumowaniu dwulecia działalności resortu będzie towarzyszyło uroczyste przyjęcie na stan 1. Bazy Lotnictwa Transportowego pierwszego z trzech samolotów dla VIP-ów średniego zasięgu Boeing 737-800, który otrzyma imię marszałka Józefa Piłsudskiego.

Szef MSWiA minister Mariusz Błaszczak zaprezentuje w trakcie podsumowania prac resortu kamery na mundury, które już niebawem mają znaleźć się na wyposażeniu polskich policjantów. Podczas spotkania pokazany zostanie także dron, który używany będzie przez strażaków.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA