REKLAMA

W Wigrach, na Podlasiu, trwa wyjazdowe posiedzenie klubu PiS

  • Autor: PAP/JS
  • 12 lutego 2016 11:48
W Wigrach, na Podlasiu, trwa wyjazdowe posiedzenie klubu PiS Za dwa tygodnie podobne wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego PiS planowane jest w Łomży (fot. facebook.com/Beata Mazurek)

· W Wigrach (Podlaskie) odbywa się  wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego PiS.
· Bierze w nim udział m.in. Anna Maria Anders - kandydatka tej partii na senatora w wyborach uzupełniających, które w części tego regionu odbędą się 6 marca.
· Posiedzenie ma miejsce w pokamedulskim klasztorze.

Rzecznik klubu PiS Beata Mazurek powiedziała PAP przed posiedzeniem, że wśród planowanych do omówienia spraw mają być "tematy ważne dla ziemi suwalskiej".

Jak powiedziała, będzie mowa np. o polityce historycznej i kwestiach bezpieczeństwa. Wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki ma przedstawić swój program dotyczący polityki gospodarczej rządu.

O szczegółach nie mówiła; zastrzegła, iż będzie można o nich mówić po przyjęciu przez klub stosownych uchwał. "Jesteśmy tu też po to, by wesprzeć w kampanii naszą kandydatkę do Senatu" - dodała. Po posiedzeniu planowana jest konferencja prasowa Mateusza Morawieckiego i Anny Marii Anders.

Potem, wczesnym popołudniem, część posłów i senatorów PiS uczestniczących w posiedzeniu, wraz z niektórymi ministrami i wiceministrami rządu premier Beaty Szydło, weźmie udział w spotkaniach z mieszkańcami Suwałk, Augustowa, Sejn i Gib.

Za dwa tygodnie podobne wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego PiS planowane jest w Łomży, która także znajduje się w senackim okręgu wyborczym nr 59, gdzie 6 marca odbędą się wybory.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Mariusz 2016-02-12 12:42:15
    skoro posiedzenie jest w klasztorze, to to rączki mają dobrze złożone, a najlepiej „obatel”…REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA