REKLAMA

Warszawa: Decyzja o kandydacie na prezydenta na początku 2018 r.

  • Autor: PAP/AT
  • 13 listopada 2017 09:53
Warszawa: Decyzja o kandydacie na prezydenta na początku 2018 r. Warszawa: Kandydata PiS na prezydenta poznamy w 2018 r. (fot.shutterstock)

Warszawa wymaga na pewno natychmiastowego audytu. Zostaje ktoś prezydentem, Patryk Jaki albo ja, pierwsza rzecz to jest audyt - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski (PiS).

Marszałek Senatu był pytany w Radiu Zet o kandydata PiS w wyborach na prezydenta Warszawy. "Decyzje przed nami. Prawdopodobnie na początku przyszłego roku je podejmiemy" - powiedział.

Zapewnił, że jest przygotowany na każdą decyzję PiS w tej sprawie. "Jeśli będę startował, będę robił wszystko, aby wygrać, odspawać PO od Warszawy, żeby nie dopuścić Platformy. Warszawa wymaga na pewno natychmiastowego audytu. Zostaje ktoś prezydentem, Patryk Jaki albo ja, pierwsza rzecz to jest audyt" - mówił marszałek.

Czytaj też: Patryk Jaki: Jestem gotowy stanąć w drugim szeregu

Zwrócił uwagę, że nie naciska na to, aby wcześniej zapadła decyzja ws. kandydata na prezydenta stolicy. "Odpowiednie decyzje muszą zapadać w odpowiednim czasie" - zaznaczył.

Karczewski odniósł się też do medialnych wypowiedzi kandydata PO na prezydenta stolicy - Rafała Trzaskowskiego. "Czytam wszystkie wywiady pana Trzaskowskiego i wszędzie pisze i mówi to samo. Prawdopodobnie chodzi do dziennikarzy z jedną płytą. Mówi cały czas to samo. A potrzeba czegoś nowego. Warszawa potrzebuje nowego otwarcia, nowej wizji" - skomentował.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA