REKLAMA

Warszawa. Pod siedzibę PiS zmierza demonstracja. Policja odgradza teren

  • Autor: GP/PAP
  • 24 lipca 2017 13:20
Warszawa. Pod siedzibę PiS zmierza demonstracja. Policja odgradza teren Protestujący w stolicy po godz. 12 wyruszyli sprzed Pałacu Prezydenckiego pod siedzibę PiS przy ul. Nowogrodzkiej. (fot.:PiS/twitter.com)

Pod siedzibę PiS na ul. Nowogrodzkiej, gdzie w poniedziałek (24 lipca) odbywa się spotkanie władz partii, zmierza demonstracja spod Pałacu Prezydenckiego. Na miejsce przybyła policja, która odgradza teren.

Manifestanci zebrali się rano przed Pałacem Prezydenckim w związku z zaplanowanymi spotkaniami prezydenta Andrzeja Dudy z I prezes Sądu Najwyższego Małgorzatą Gersdorf i przewodniczącym Krajowej Rady Sądownictwa Dariuszem Zawistowskim. Demonstrujący pod Pałacem Prezydenckim krzyczeli m.in. "Trzy razy weto" i "Wolne sądy".

Więcej o spotkaniu Duda - Gersdorf  tutaj.

Po tym, gdy prezydent w oświadczeniu zapowiedział, że zawetuje dwie ustawy: o Sądzie Najwyższym i KRS, tłum zaczął skandować: "Andrzej Duda".

Protestujący po godz. 12 wyruszyli sprzed Pałacu Prezydenckiego pod siedzibę PiS przy ul. Nowogrodzkiej, gdzie odbywa się spotkanie władz PiS. Biorą w nim udział m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Beata Szydło. Manifestanci trzymają baner z hasłem: "Idziemy po prawo i sprawiedliwość". Skandują: "Chodźcie z nami" i "Idziemy na Nowogrodzką".

Na Nowogrodzką przybyła policja, która odgradza teren.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • sara 2017-07-24 18:13:17
    Władze powinny pięknie podziękować Panu Prezydentowi którego wyhodowali na swojej piersi za to wszystko co się dzieje na Nowogrodzkiej . Przykre to ale jakie pouczające ?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA