REKLAMA

Warszawa: Służby postawione w stan gotowości

  • Autor: GP
  • 22 marca 2016 15:36
Warszawa: Służby postawione w stan gotowości Władze stolicy poinformowały, że nie docierają do nich sygnały, które mogłyby być powodem alarmu. (fot.:wikipedia.org/CC BY-SA 3.0)

• Warszawskie służby, na wszelki wypadek zwiększyły ilość patroli w mieście po wydarzeniach w Brukseli.
• Władze stolicy jednocześnie informują, że nie ma powodów do niepokoju wśród osób pozostających w Warszawie.

Stołeczne służby przygotowały się na wszelkie scenariusze, które mogą się pojawić w Europie po zamachach w Brukseli. Stołeczne Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego poinformowało 22 marca, że służby w Warszawie zwiększyły swoją czujność, jak i ilość patroli.

Mieszkańcy i odwiedzający Warszawę mogli zauważyć więcej patroli policji w metrze, a na lotnisku Chopina odwołano połączenia na trasie Warszawa - Bruksela.

- Wprowadzono dodatkowe zabezpieczenia niektórych obiektów w Warszawie - informowała na portalu Onet.pl Ewa Gawor, szefowa Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Warszawie. - Ze względów bezpieczeństwa nie mogę powiedzieć, jakie to są konkretnie zabezpieczenia, nie informujemy też, o jakie obiekty chodzi. Generalnie są to dodatkowe patrole, które mają zwracać szczególną uwagę na ewentualne niewłaściwe czy nietypowe zachowania różnych osób - dodaje.

Władze stolicy informowały we wtorek, że nie docierają do nich sygnały, które mogłyby być powodem alarmu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA