REKLAMA

Waszczykowski spotkał się z ambasadorami Trójkąta Weimarskiego

  • Autor: bad/PAP
  • 13 września 2017 15:29
Waszczykowski spotkał się z ambasadorami Trójkąta Weimarskiego Minister Witold Waszczykowski przyjął w Warszawie ambasadorów Niemiec i Francji, Rolfa Nikela oraz Pierre'a Lévy'ego. fot. twitter

Przyszłość współpracy w formacie Trójkąta Weimarskiego była przedmiotem rozmowy ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego z ambasadorami Niemiec i Francji: Rolfem Nikelem oraz Pierrem Lévym - poinformowało w środowym komunikacie MSZ.

Przyszłość współpracy w formacie Trójkąta Weimarskiego była przedmiotem rozmowy ministra Witolda Waszczykowskiego z ambasadorami Niemiec i Francji, Rolfem Nikelem oraz Pierrem Lévym - podało Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Minister Witold Waszczykowski przyjął w Warszawie ambasadorów Niemiec i Francji, Rolfa Nikela oraz Pierre'a Lévy'ego. Tematem rozmowy była przyszłość współpracy w formule Trójkąta Weimarskiego. Spotkanie odbyło się na tydzień przed zaplanowanymi na 21 września konsultacjami w formacie weimarskim na poziomie wiceministrów w Berlinie, w których brać udział będzie wiceminister Bartosz Cichocki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA