REKLAMA

We wtorek drugie czytanie ustawy wiatrakowej

 • wnp.pl
 • Autor: WNP.pl/JS
 • 07 kwietnia 2016 17:56
We wtorek drugie czytanie ustawy wiatrakowej O projekcie ustawy wiatrakowej jest głośno od wielu tygodni (fot. PTWP)

• Porządek 16 posiedzenia Sejmu RP, które ma się odbyć w przyszłym tygodniu, przewiduje drugie czytanie projektu ustawy o inwestycjach w elektrownie wiatrowe.
• Z planów prac komisji sejmowych wynika, że drugie czytanie projektu przedmiotowej ustawy ma się odbyć 12 kwietnia br.

W porządek 16 posiedzenia Sejmu RP, które ma się odbyć w dniach 12 i 13 kwietnia 2016 r., wpisane jest sprawozdanie Komisji Infrastruktury o poselskim projekcie ustawy o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych (druki nr 315 i 365), czyli drugie czytanie projektu tej ustawy. Komisja Infrastruktury przyjęła przedmiotowe sprawozdanie 30 marca br.

Z kolei z planów prac komisji sejmowych wynika, że drugie czytanie ustawy wiatrakowej miałoby się odbyć w Sejmie w dniu 12 kwietnia br. Na ten dzień zaplanowane jest bowiem posiedzenie Komisji Infrastruktury dotyczące projektu ustawy wiatrakowej i ma się ono zacząć godzinę po zakończeniu drugiego czytania.

Zobacz też: Ustawa wiatrakowa niezgodna z prawem UE?

Z tym, że planowane posiedzenie Komisji Infrastruktury ma być poświęcone rozpatrzeniu poprawek zgłoszonych w czasie drugiego czytania do ustawy wiatrakowej i odbędzie się w przypadku zgłoszenia poprawek w trakcie drugiego czytania i skierowania ich do Komisji.

Czytaj cały artykuł tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Katon 2016-04-10 23:20:00
  Do NAJWYŻSZA PORA.: Oni już ją tam mają - przynajmniej ci co teraz rządzą.
 • NAJWYŻSZA PORA. 2016-04-10 21:26:29
  KOCHANI LOBBYŚCI ! nie róbcie ludziom wody z mózgu
 • ŚCIEMA ZWYKŁA ! 2016-04-10 21:23:06
  Kiedy ustawa smrodowa ? Informuję. że oczekiwanie na wynalezienie mierników zapacu jest całkowicie zbędne, wystarczy zwykła taśma miernicza do mierzenia odległości ( w metrach bieżących ) danej obory czy clewni od nieruchomości sąsiedniej i drogi publicznej - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest zbędny dla tego celu .REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA