REKLAMA

Wiceminister Jarosław Zieliński miał wypadek

  • Autor: PAP/MN
  • 27 lipca 2017 09:48
Wiceminister Jarosław Zieliński miał wypadek Jarosław Zieliński trafił do szpitala z bólem klatki piersiowej ale szybko został wypisany. (fot. Facebook)

Wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński, podróżując z żoną, miał wypadek samochodowy w nocy z środy na czwartek (26.07/ 27.07). Sprawę bada prokuratora.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 8 w okolicy miejscowości Krzywa (woj. podlaskie), w nocy z środy na czwartek. RMF FM podało, że samochodem podróżował wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, pojazd jednak prowadziła jego żona.

W pewnym momencie Mercedes z wiceministrem miał zjechać z drogi i zderzyć się bokiem z jadącym z naprzeciwka BMW. Ostatecznie samochód wiceministra uderzył w słup na poboczu. Według policji wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Sam minister przebywał na prywatnym urlopie.

Zieliński trafił do szpitala z bólem klatki piersiowej, ale w ocenie lekarzy obrażenie nie były groźne i został już wypisany. Innym uczestnikom wypadku nic się nie stało.

MSW.jpg

Rzecznik rządu potwierdził, że Zieliński miał wypadek samochodowy (do sprawy na twitterze odniosło się też MSWiA).

- Wiceminister wyszedł po badaniach ze szpitala. Sprawę bada w tym momencie prokuratura - powiedział Rafał Bochenek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Cebula 2017-07-27 11:18:28
    Tak się dziwnie składa, że wypadki samochodowe bardzo lubią osoby zajmujące ważne stanowiska, że sięgnę pamięcią do kraksy prof. Pańki. Mieli z tym do czynienia i premier Beata Szydło nie tylko w Polsce, lecz i za granicą, i min. Macierewicz, że o innych nie wspomnę. Potem są komisje badania i znów mamy kolejny wypadek. Wniosek z tego taki, że Ci, co "som przy(WÓDCE)" lub "konfiturach III RP" powinni z samochodów zrezygnować i jeździć PKP oraz rowerami.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA