REKLAMA

Wiceminister Jarosław Zieliński nagrodził policjantów CBŚP

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 19 sierpnia 2016 11:14
Wiceminister Jarosław Zieliński nagrodził policjantów CBŚP Nagrody funkcjonariuszom wręczył wiceminister Jarosław Zieliński oraz zastępca komendanta głównego policji inspektor Jan Lach. (fot. cbsp.policja.pl)

Nagrody MSWiA otrzymali policjanci, biorący udział w operacji rozbicia międzynarodowej zorganizowanej grupy przestępczej, zajmującej się przemytem narkotyków.

Nagrody funkcjonariuszom wręczył wiceminister Jarosław Zieliński oraz zastępca komendanta głównego policji inspektor Jan Lach.

Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji w czasie wspólnych działań z policją hiszpańską przyczynili się do rozbicia zorganizowanej grupy przestępczej, działającej na skalę międzynarodową. Grupa zajmowała się przemytem hurtowych ilości narkotyków. W trzech krajach prowadzono działania koordynowane przez Europol. Zabezpieczono ponad tonę haszyszu, broń i majątek należący do podejrzanych.

Czytaj też: PiS ma tempo. Zadłużenie kraju wzrosło o 56 mld zł

Jarosław Zieliński podziękował wszystkim policjantom zaangażowanym w operację. Podkreślił, że jest to wielki sukces polskiej policji w walce z groźną przestępczością międzynarodową. 

- Odcięcie zasobów finansowych jest niezwykle ważnym elementem, w walce z przestępczością zorganizowaną, mafijną - powiedział wiceminister Jarosław Zieliński.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA