REKLAMA

Wieczorem klub PO z udziałem prezydent Warszawy

  • Autor: PAP/JS
  • 13 września 2016 18:12
Wieczorem klub PO z udziałem prezydent Warszawy Jednym z tematów posiedzenia klubu, według Grabca, będzie informacja dotycząca reprywatyzacji w Warszawie (fot.:twitter.com/platforma_org)

• O godz. 19. w Sejmie zbiera się klub parlamentarny PO; gościem posiedzenia będzie Hanna Gronkiewicz-Waltz - poinformował rzecznik Platformy Jan Grabiec.
• Dodał, że jednym z tematów posiedzenia będzie kwestia reprywatyzacji w Warszawie.

- Pani prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz została zaproszona na posiedzenie klubu, nie po raz pierwszy, bo bywały posiedzenia klubu zwłaszcza te programowe, na które są zapraszani goście z zewnątrz, zwłaszcza prezydent miasta, w którym gościmy - powiedział rzecznik Platformy.

Jednym z tematów posiedzenia klubu, według Grabca, będzie informacja dotycząca reprywatyzacji w Warszawie. - Posłowie chcieliby się dowiedzieć z pierwszej ręki, jak wygląda sytuacja, jakie są plany ratusza na najbliższe tygodnie, wyjaśnienia kwestii reprywatyzacji - podkreślił.

Czytaj też: Rząd chce 25 lat więzienia za wyłudzenia VAT na wielką skalę

Posłowie PO mają omówić też plany polityczne na czas do 1 października, kiedy odbędzie się konwencja programowa partii. - We wrześniu odbywa się prawie 20 konwencji programowych w różnych miejscach, w różnym czasie. Pewnie pierwsze wnioski z odbytych konwencji będą omawiane - zaznaczył Grabiec.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA