REKLAMA

Wipler: Petru powinien wycofać się z wyborów

  • Autor: AT
  • 15 października 2015 12:30
Wipler: Petru powinien wycofać się z wyborów - Petru powinien przeprosić - mówi Wipler (Przemysław Wipler, fot.youtube.com)

- Ryszard Petru powinien wycofać się z kandydowania i przeprosić - napisał Przemysław Wipler, poseł partii KORWiN na swoim Twitterze, w nawiązaniu do sprawy ujawnienia korespondencji Nowoczesnej przez Zbigniewa Stonogę.

Według Wiplera Petru powinien przeprosić nie tylko z powodu problemów natury prawnej, ale także dlatego, że jest to człowiek dwulicowy, który mówi, że jest nową jakością w polskiej polityce.

- Korespondencja, która została wczoraj ujawniona, pokazuje, że jest to człowiek, który co chwilę prosi, żeby toś szukał na kogoś haków - tłumaczy Wipler w wywiadzie dla "wSensie.pl".

Poseł partii KORWiN uważa, że Petru powinien jak najszybciej odnieść się do pytań, które zadaje mu prawnik w korespondencji ujawnionej przez Stonogę.

- Adwokat pana Petru zbiera wyjaśnienia od informatyków i próbuje znaleźć kozła ofiarnego, konkretną osobę, która była odpowiedzialna za stronę internetową w tym okresie - mówi Wipler w rozmowie z "wSensie.pl".

Jak czytamy w serwisie "wSensie.pl" Prokurator Generalny Andrzej Seremet do którego Przemysław Wipler złożył zawiadomienie z prośbą o objęcie sprawy finansowania Nowoczesnej osobistym nadzorem jeszcze nie odpowiedział.

- Będę pilnował, aby ta sprawa nie została zamieciona pod dywan jak wiele spraw dotyczących ludzi silnych, bogatych, sławnych, mających wysoko postawionych i bogatych przyjaciół - powiedział Wipler w portalu "wSensie.pl".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA